خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 953631 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تعداد داوطلبان انتخابات مجلس در لرستان به ۱۱۴ نفر رسید

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 00:48
خرم‌آباد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: در پایان چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، تعداد این افراد در استان به ۱۱۴ نفر رسید.
نفر،حوزه،انتخابيه،ثبت،ثميني،بروجرد

به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در چهارمین روز از ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۳۳نفر در سراسر استان لرستان ثبت نام کردند و مابقی داوطلبان نیز تا پایان ساعت ۱۸ روز ۱۶ آذر برای نام نویسی مهلت دارند.
وی گفت: امروز ۵ نفر برای حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره‌ چگنی، ۶ نفر در حوزه انتخابیه بروجرد، ۵ نفر در حوزه انتخابیه الیگودرز، پنج نفر در حوزه انتخابیه دورود و ازنا، سه نفر در حوزه انتخابیه پلدختر، چهار نفر در حوزه سلسله و دلفان و ۵ نفر نیز برای حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان ثبت‌نام کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه امروز تنها یک داوطلب زن در حوزه بروجرد و اشترینان اعلام آمادگی و ثبت نام کرده است، تصریح کرد: از مجموع ۱۱۴ ثبت نام شده، ۱۰۸ نفر مرد و مابقی زن هستند.
ثمینی گفت: ۱۸ نفر دارای حداقل سن ۳۰ تا ۳۵ سال و ۲ نفر حداکثر شرایط سنی و بین ۶۶ تا ۷۰ سال دارند، ۱۱ نفر مدرک کارشناسی، ۸۷ نفر کارشناسی ارشد، ۱۳ نفر دکتری و سه نفر تحصیلات حوزوی دارند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 953631 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.