خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 952379 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سرانه فضای آموزشی دانشگاه لرستان از ۸ به ۱۴ مترمربع افزایش یافته است

ایسنا | دانش و فناوری، استان‌ها | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 00:48
رئیس دانشگاه لرستان گفت: سرانه فضای آموزشی دانشگاه از ۸ به ۱۴ مترمربع افزایش یافته است.
دانشگاه،لرستان،دانشكده،اداري،علوم،اقتصادي،رئيس،هيئت،فضاي

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: سرانه فضای آموزشی دانشگاه از ۸ به ۱۴ مترمربع افزایش یافته است.
خسرو عزیزی در نشست پرسش و پاسخ اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان با رئیس و معاونان دانشگاه، اظهار کرد: درست است که ما هنوز تا رسیدن به ایده آل‌ها، فاصله‌هایی داریم اما همه تلاش تیم مدیریتی دانشگاه این بوده که در راستای رفع و کاهش کمبود سرانه فضای آموزشی و تجهیزات، گام بردارد و خوشبختانه در سال‌های اخیر، اقدامات زیرساختی خوبی در این راستا انجام شده است.
وی تصریح کرد: در سال ۹۳ سرانه فضای آموزشی دانشگاه لرستان ۸ مترمربع بود در حالی‌که در سال‌های اخیر، ۳۴ هزار مترمربع زیرساخت سازی فیزیکی در دانشگاه لرستان صورت گرفته و سرانه فضای آموزشی دانشگاه از ۸ به ۱۴ مترمربع افزایش یافته است.
رئیس دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: دانشکده علوم اقتصادی و اداری یک رسالت مهم در زمینه کارآفرینی و مهارت‌آموزی برای دانشجویان دارد که باید بیش‌ازپیش، تقویت شود.
عزیزی اضافه کرد: در سال ۹۲ دانشگاه لرستان دارای ۲۵۲ عضو هیئت‌علمی بود درحالی‌که الان به تعداد نزدیک به ۳۲۰ عضو هیئت رسیده‌ایم و به‌زودی این تعداد به ۳۳۰ عضو خواهد رسید.
دکتر مسعود طاهری نیا، رئیس دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان، ضمن توضیح اینکه دانشکده علوم اقتصادی و اداری، اولین دانشکده‌ای بوده است که در سال ۱۳۸۴ در سایت کمالوند ساخته شده، پیشنهاد داد: ساختمان جدید دانشکده به‌صورت کامل به یک ساختمان آموزشی مبتنی بر سیستم‌های الکترونیکی و اینترنتی طراحی و زیرساخت آن از همین ابتدا در نظر گرفته شود تا به‌عنوان اولین دانشکده کشور مبتنی بر مدیریت سبز راه‌اندازی شود.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از پیشنهادات این است که در راستای افزایش درآمدهای دانشگاه لرستان، مرکز آموزش‌های آزاد دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان ایجاد شود.
رئیس دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان، مشکل کمبود فضای فیزیکی دانشکده را نیز مطرح و اظهار کرد: دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان، نیازمند توسعه است و چارت دانشکده باید در زمینه‌های جذب رشته‌های تحصیلی جدید و هم جذب هیئت علمی، اصلاح شود.
وی ادامه داد: دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان دارای تعداد ۱۳ نفر عضو فعال هیئت علمی و تعداد ۷ نفر کارمند است.
رئیس دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان اضافه کرد: از انتقادات سازنده استقبال می‌کنیم و گام‌های خوبی در زیرساخت سازی برداشته‌ایم.
گفتنی است اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان، دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود درباره موضوعات و مشکلات کاری و صنفی بیان کردند و رئیس دانشگاه به پرسش‌ها، پاسخ داد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 952379 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.