خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 949446 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دستگیری ۲ حفار غیرمجاز در تپه باستانی «حاج ابراهیم» ازنا

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 00:37
خرم‌آباد- فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی لرستان از دستگیری ۲ حفار غیرمجاز در تپه باستانی «حاج ابراهیم» روستای «هندودر» شهرستان ازنا خبر داد.
قضايي،يگان،حفاري،عمليات،فرهنگي،ازنا،دستگير،پيشگيري

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدرضا مرادیان در سخنانی اظهار داشت: طبق گزارشات واصله و همکاری انجمن های میراث فرهنگی، طی یک عملیات منسجم و ضمن هماهنگی با دستگاه قضایی و نیروی انتظامی شهرستان ازنا، ۲ نفر با هویت مشخص که اقدام به حفاری غیر مجاز در تپه باستانی «حاج ابراهیم» روستای «هندودر» ازنا کرده بودند دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان تحویل داده شدند.
وی گفت: از این دو شخص که در حال انجام عملیات حفاری غیرمجاز دستگیر شدند ابزار و آلات حفاری مانند پیکور، بیل و کلنگ، کابل برق، چادر و وسایلی از این قبیل کشف و ضبط شد که در پرونده قضایی متهمین نیز درج شده است.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی لرستان ضمن اشاره به حضور موثر پرسنل یگان در این عملیات افزود: از ابزارهای توانمند بسترسازی، پیشگیری و پذیرش مشارکت های اجتماعی، ایجاد اعتماد و اطمینان به یگان های حفاظت در بحث مقابله جدی با تخریب آثار تاریخی و فرهنگی می باشد و برخورد قضایی می تواند در اثرگذاری پیشگیری اجتماعی و ارتقاء امنیت روانی تأثیر بسیار مهمی داشته باشد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 949446 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.