خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 952379 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برقراری مجدد پرواز خرم‌آباد- مشهد/ نیازمند همیاری آژانس‌ها هستیم

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 14 آذر 1398 - 00:26
خرم‌آباد- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: با رایزنی مسئولان این استان پرواز مستقیم خرم‎آباد- مشهد دوباره برقرار می‌شود.
خرم،پرواز،مسافرتي،دفاتر،فرودگاه،آژانس،برقراري

به گزارش خبرگزاری مهر، سید امین قاسمی در نشستی که با حضور مدیر فرودگاه خرم آباد و مسئولین آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی استان برگزار شد، از برقراری پرواز مستقیم خرم آباد به مشهد خبر داد.
وی گفت: طی جلسات متعددی که با استاندار و معاونین استانداری لرستان برگزار شد و همچنین با پیگیری های مدیر فرودگاه خرم آباد و بخش خصوصی برقراری پرواز خرم آباد- مشهد و بالعکس که از مطالبات مردم لرستان بود در دستور کار قرار گرفت.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان اظهار داشت: در راستای هماهنگی میان دفاتر و آژانس ها، جلساتی با مدیر فرودگاه خرم آباد، برگزار شد که همکاری های خوبی در زمینه برقراری این پرواز صورت پذیرفت.
قاسمی بیان داشت: آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی استان به منظور استفاده بهینه و راهبردی از این پرواز، ضمن ارائه راه کار های مناسب باید همکاری مستمر با هم داشته باشند.
استمرار پرواز خرم آباد- مشهد همیاری و همفکری آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی را می طلبد
مدیرفرودگاه خرم آباد در این نشست بیان داشت: برای این پرواز رایزنی هایی با شرکت های بزرگ مسافرتی در کشور انجام شده که نتیجه آن همکاری آنان در برقراری پرواز مستقیم از خرم آباد به سمت مشهد و بالعکس است که البته استمرار این پروازها همیاری و همفکری آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی را می طلبد.
کاملی همچنین گفت: فرودگاه خرم آباد نسبت به گذشته از لحاظ امکانات و وضعیت باند توسعه یافته است و قابلیت انجام پرواز های داخلی و خارجی را دارد به گونه ای که این فرودگاه ظرفیت جابجایی ۶۰۰ هزار مسافر در سال را دارد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 952379 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.