خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848352 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دعاهای وسوسه انگیز بعضی داروهای لاغری

انتخاب | سلامت و پزشکی، چند‌رسانه‌ای | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 23:01
50 درصد مردان و 66 درصد زنان بالای 40 سال در کشور دچار اضافه‌وزن و چاقی هستند
كرماني،برسيد،نتيجه،مصرف،سالم،كاهش،داروها،لاغري،وزن

آیا شما هم اضافه وزن دارید و می خواهید سریع به وزن دلخواه تان برسید؟راه های زیادی را امتحان کرده اید و نتیجه نگرفته اید و می خواهید یک شبه به نتیجه مطلوب برسید.
آیا تابه حال سراغ داروهای لاغری رفته اید؟
به نقل از پایگاه اینترنتی دکتر کرمانی تحقیقات نشان داده است 50 درصد مردان و 66 درصد زنان بالای 40 سال در کشور دچار اضافه‌وزن و چاقی هستند پس بعید نیست که همه دنبال راه سریع برای کاهش وزن خود باشند و داروهای لاغری را برای دریافت نتیجه سریع انتخاب کنند.
رژیم لاغری دکتر کرمانی باید بدانید این داروها ادعا می کنند به سرعت سوخت و ساز بدنتان را بالا می برند و احساس سیری را افزایش می دهند و لاغر می شوید.
با مصرف این داروها در چند روز اول مشاهده خواهید کرد که عقربه های ترازو در حال پایین رفتن هستند اما این کاهش وزن به علت از دست دادن وزن آب بدن است و این روند کاهش وزن تا زمانی ادامه دار خواهد بود که این داروها را مصرف کنید و در صورت قطع ممکن است وزنی از دست ندهید و به وزن بیشتر از قبل نیز بازگردید.
اما تا چه زمانی می خواهید به مصرف این داروها ادامه دهید؟
این داروها علاوه بر ادعای دروغین لاغری عوارض جانبی مثل فشارخون بالا، حمله قلبی، سکته مغزی و … دارند و بسیاری از آنها توسط سازمان جهانی غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید نمی شوند.
هیچ دمنوش، قرص و داروی لاغری به اندازه رژیم غذایی سالم در کاهش وزن تاثیر گذار نبوده است و سالم ترین راه کاهش وزن استفاده از یک برنامه غذایی سالم و انجام ورزش مرتب است.
سعی کنید سبک زندگی تان را تغییر دهید و برای همیشه عادات سالم خوردن غذا را در زندگی تان داشته باشید و به سمت خوراکی های ناسالم نروید.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848352 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.