خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 945089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سعدالحریری: از نخست وزیری سمیرالخطیب حمایت می کنم

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | سه شنبه، 12 آذر 1398 - 22:26
سعدالحریری اعلام کرد از نخست وزیری «سمیرالخطیب» در دولت آتی لبنان حمایت می کند.
الخطيب،سمير،لبنان،اعلام،الحريري،سعد،وزيري

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسکای نیوز، سعدالحریری، نخست وزیر دولت پیشبرد امور در لبنان اعلام کرد از سمیر الخطیب برای سکانداری نخست وزیری حمایت می کند، اما در مورد جزئیات باید رایزنی شود.
سعد الحریری افزود: در دولت آتی لبنان حضور نخواهم داشت.
با علی حسن خلیل، وزیر امور مالی و حسین خلیل، معاون دبیرکل حزب الله در مورد نامزدی سمیرالخطیب برای نخست وزیری صحبت خواهم کرد.
پس از این اظهارات سعد الحریری، معترضان مقابل منزل سمیر الخطیب که یک بازرگان است تجمع کرده و مخالفت خود با نخست وزیری او را اعلام کردند.
ساعاتی پیش منابع مطلع در بیروت فاش اعلام کرده بودند سمیر الخطیب جدیدترین نامزد تشکیل کابینه لبنان است.
سمیر الخطیب با طرف‌های مختلف لبنانی از جمله جنبش امل، جریان ملی آزاد، حزب الله و سعد الحریری، نخست وزیر دولت موقت لبنان درباره تشکیل کابینه رایزنی کرد.
منابع مطلع تاکید کردند الخطیب بیش از نیمی از مسیر برعهده گرفتن ماموریت تشکیل کابینه را پیموده است و در چند ساعت آینده به تماس‌های بیشتر ادامه خواهد داد.
قرار است الخطیب خودش نتیجه مثبت یا منفی این رایزنی‌ها را اعلام کند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 945089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.