خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 945089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کناره‌گیری هریس از انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | سه شنبه، 12 آذر 1398 - 22:14
نماینده ایالت کالیفرنیا در سنای آمریکا که جزو نامزدهای احتمالی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 بود، کناره‌گیری خود را از رقابت‌های انتخاباتی اعلام کرد.
هريس،انتخاباتي،حزب،انتخابات،2020،دموكرات،خبري

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری هیل، «کامالا هریس» نماینده ایالت کالیفرنیا در مجلس سنای آمریکا که در اوایل سال جاری میلادی رسماً نامزدی خود را برای رقابت‌های داخلی حزب دموکرات به‌منظور تعیین نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اعلام کرده بود، روز سه‌شنبه از کناره‌گیری خود از رقابت‌های انتخاباتی خبر داد.
یکی از اعضای ستاد انتخاباتی سناتور هریس در گفتگو با پایگاه خبری هیل خبر پایان حضور وی در رقابت‌های داخلی حزب دموکرات برای تعیین رقیب دونالد ترامپ در انتخابات 2020 را تأیید کرده است.
علاوه بر این، گفته می‌شود که در هفته‌های اخیر اختلافاتی بین هریس و اعضای بلندپایه ستاد انتخاباتی وی وجود داشته و از طرفی کارزار انتخاباتی دچار مشکلات مالی شده است.
بر اساس گزارش شبکه خبری ان‌بی‌سی، کامالا هریس در ایمیلی خطاب به حامیان خود نوشته است: «کارزار انتخاباتی من برای ریاست جمهوری واقعاً منابع مالی کافی برای ادامه دادن کار در اختیار ندارد.»
کامالا هریس که چند ماه پیش بر اساس نظرسنجی‌ها جزو محبوب‌ترین نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات آتی محسوب می‌شد، به تدریج از کانون توجه دور شد و محبوبیتش در نظرسنجی‌ها به‌شدت کاهش یافت، به‌طوری که تقریباً دیگر هیچ شانسی برای انتخاب شدن به‌عنوان نامزد نهایی دموکرات‌ها در انتخابات 2020 نداشت.
انتهای پیام/.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 945089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.