خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 945089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جولان بی‌خانمان ‌ها در لس‌آنجلس

مشرق | بین‌الملل | سه شنبه، 12 آذر 1398 - 22:13
موضوع افراد بی خانمان و کارتن خواب در ایالت کالیفرنیا همچنان یک معضل جدی است به طوریکه طی ۵ سال گذشته شمار افراد بی خانمان در لس آنجلس ۳۳ درصد افزایش داشته است.
لس،آنجلس،منطقه،شهر،گزارش،خانماني

به گزارش مشرق، یک مقام ارشد اداره خدمات بی خانمان‎ها در لس آنجلس استعفای خود را در پی شدت یافتن بحران بی خانمانی در این منطقه اعلام کرد.
به گفته این مقام محلی در آمریکا، طی ۵ سال گذشته شمار افراد بی خانمان در شهر لس آنجلس ۳۳ درصد افزایش داشته است.
مسئولان شهر لس آنجلس به منظور کاهش جمعیت بی خانمان‌ها در این منطقه و همچنین در شهر سانفرانسیکو تحت فشار زیادی قرار گرفته‎اند.
جمعیت بی خانمان‌ها و کارتن خواب‌های لس آنجلس طی سال گذشته ۱۲ درصد رشد داشته است.
همچنین کمبود مسکن ارزان قیمت در کالیفرنیای جنوبی این منطقه را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.
به گزارش رویترز، آمارهای جدید در ماه ژوئن نشان می‌دهد در مجموع ۵۹ هزار نفر در لس آنجلس در پیاده روها، چادر، خودروها و پناهگاه‌ها زندگی می‌کنند.
بن کارسون، وزیر مسکن و شهرسازی آمریکا اخیرا درخواست ایالت کالیفرنیا را برای تخصیص بودجه بیشتر برای مقابله با بحران بی خانمانی رد کرده بود.
واشنگتن پست در ماه نوامبر نیز گزارش داده بود که مقام‎های کاخ سفید در حال آماده سازی طرحی به منظور مقابله با بی خانمان‌ها در لس آنجلس و سایر شهرهای مهم کالیفرنیا هستند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 945089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.