خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1552613 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نماینده مجلس باید زمان شناس و مردم شناس باشد/ تحزب راه‌حل ریشه‌ای مشکلات کشور

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | سه شنبه، 12 آذر 1398 - 20:57
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: نماینده مجلس به معنی واقعی کلمه باید زمان شناس و مردم شناس باشد و خواسته‌های مردم را درک کند.
مجلس،انتخابات،فعال،سياسي،اكرمي،مبارز،معتقدم

اکرمی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان:
حجت الاسلام سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آمادگی نیرو‌های انقلابی برای ورود به انتخابات مجلس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات کشور را ریشه‌ای حل کنیم باید تحزب داشته باشیم، معتقدم کشور نیازمند ۵ حزب قوی و نیرومند است.
او با بیان اینکه تشکل‌های سیاسی نباید فصلی و مقطعی عمل کنند، گفت: احزاب علاوه بر انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و شورا‌ها باید در طول سال هم فعال باشند، اگر می‌خواهیم انتخابات مجلس را به خوبی برگزار کنیم، ابتدا داوطلبان باید قانون اساسی و آئین‌نامه مجلس را بخوانند تا متوجه اختیارات خود به عنوان نماینده مجلس شوند.
بیشتر بخوانید: فکر بسیجی در عرصه مبارزه با فساد موفق خواهد بود
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس باید یک دوره کارآموزی داشته باشند، عنوان کرد: نمایندگان مجلس باید بدانند که به کجا می‌خواهند وارد شوند و چه وظایفی دارند.
در دوره اول مجلس شورای اسلامی نماینده‌ای بود که بعد از انتخابات گفت من تصور می‌کردم که فاعل بالاختیارم، اما اکنون متوجه شدم که مفعول بالاضطرارم.
فعال سیاسی ادامه داد: نماینده مجلس به معنی واقعی کلمه باید زمان شناس و مردم شناس باشد و خواسته‌های مردم را درک کند، مردم الان اقتصاد فعال، اشتغال و نظارت می‌خواهند، به طور کلی معتقدم نیاز ما اکنون یک مجلس انقلابی و بابصیرت است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1552613 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.