خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1552619 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حق مردم افزایش بی رویه قیمت‌ها نیست/ تاکید کردیم از افزایش بی رویه قیمت‌ها جلوگیری شود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | سه شنبه، 12 آذر 1398 - 20:36
رحمانی فضلی گفت: به مسئولان تاکید شده تا با برنامه ریزی و استفاده از کالا‌های ذخیره از افزایش بی رویه قیمت‌ها جلوگیری کنند.
فضلي،رحماني،كشور،افزايش،آذر،اطلاع

رحمانی فضلی:
به گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، نشست ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز (سه شنبه ۱۲ آذر) در وزارت کشور برگزار شد.
رحمانی فضلی در حاشیه نشست ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در جمع خبرنگاران گفت: مباحثی که در مورد عدم اطلاع و پیش بینی و اقناع سازی درست در مورد طرح مدیریت مصرف سوخت درست نیست.
او افزود: این مسئله پیش بینی شده و همه مسئولان نیز زحمت خود را کشیدند.
رحمانی فضلی با بیان اینکه تا حدی افزایش قیمت‌ها طبیعی است؛ اظهار داشت: این طرح امکان اجرا به روش‌ها و قیمت‌های متفاوتی را داشت، اما اقدام اخیر کاملا کارشناسی بود.
طبیعی است با افزایش قیمت بنزین برخی کالا‌ها هم گران شوند.
وزیر کشور تاکید کرد: به مسئولان تاکید شده تا با برنامه ریزی و استفاده از کالا‌های ذخیره از افزایش بی رویه قیمت‌ها جلوگیری کنند چرا که حق مردم در این شرایط اقتصادی افزایش بی رویه قیمت‌ها نیست.
او با اشاره به روز دانشجو افزود:۱۶ آذر روز مبارزه با استکبار بوده که یادآور خاطره غم انگیز شهادت دانشجویان ما است.
رحمانی فضلی در پایان گفت: باید ۱۶ آذر را روزی برای وحدت بیشتر قرار دهیم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1552619 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.