خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1869851 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

2000 تن میگوی پرورشی در دشتی برداشت شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 23:01
رئیس دامپزشکی شهرستان دشتی با اشاره به پایان برداشت میگوی پرورشی در استخرهای ساحلی دشتی گفت: از بیش از 570 استخر پرورش در سایت پرورش میگو مند شهرستان دشتی با موفقیت بیش از 2 هزار تن میگو برداشت شد .
استخرهاي،بچه،شهرستان،گواهي،پرورشي،دامپزشكي،سايت،بهداشتي،پرور ...

ایزدی با اشاره به اینکه امسال برای سومین سال متوالی طرح کدینگ و ردیابی میگو در مزارع پرورش استان بوشهر انجام شد افزود: در این طرح برای هر محموله گواهی حمل بهداشتی توسط دامپزشک مسئول بهداشتی سایت صادر و پس از بازدید در مقصد تخلیه می‌شوند.
رئیس دامپزشکی شهرستان دشتی افزود: امسال نیز محصول نهایی حاصل تلاش‌های پرسنل دامپزشکی بخش دولتی و خصوصی است که از ابتدای فصل تولید بچه میگو و همزمان با فعالیت مولد سازی در مراکز تکثیر ، نظارتهای بهداشتی، پایش و نمونه برداری و آزمایشات بر روی نمونه صورت پذیرفته و خوراک مصرفی نیز مورد آزمایش قرار می‌گیرد تا در نتیجه لارو میگویی با کیفیت و با حداکثر اطمینان از لحاظ سلامت با گواهی حمل قرنطینهای بهداشتی به مزارع پروش ارسال شود.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1869851 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.