خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

وزارت خارجه یاد امیرکبیر را گرامی داشت- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 23:00
سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت یاد و خاطره میرزا محمد تقی‌خان فراهانی، مشهور به امیرکبیر، از تلاش های این صدراعظم ایرانی برای توسعه روابط خارجی کشور با حفظ استقلال ایران و در نظر داشتن منافع ملی تمجید کرد.
وزارت،امور،خارجه،بلند،امير،ايران،توسعه،اميركبير

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، بهرام قاسمی رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، به مناسبت 20 دی سالروز قتل امیرکبیر، با تجلیل از اندیشه های بلند امیرکبیر برای توسعه و آبادانی ایران گفت: «هنوز صدا و طنین گرم و رسای امیر کبیر از اعماق تاریخ به گوش می رسد و با بارور شدن نهال قانون مداری و توسعه خواهی او در خاک پر مهر ایران زمین به بار نشست و در گوشه گوشه ایران زمین سایه گسترد.»
وی تاکید کرد: «پاسداشت امیرکبیر، پاسداشت آرمان های بلند و اندیشه های روشن و مترقی در سرزمین ماست.»
قاسمی افزود: «وزارت امور خارجه نیز با نام امیرکبیر قرابت ها دارد.
یکی از دستاوردهای درخشان امیر کبیر در دوران باشکوه صدارتش، تلاش او برای توسعه مناسبات و روابط خارجی و حضور در عرصه جهانی با حفظ استقلال ایران و در نظرداشت منافع ملی و مصالح مردم است.
برای تحقق این اهداف بلند بود که او دست به اقداماتی برای توسعه و تجدید ساختار وزارت امور خارجه زد.
در سالروز قتل امیر، یاد و نام او را گرامی می داریم.»
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.