سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

پروژه‌های در دست اجرای شهرداری پلدختر/ پرداخت به‎روز حقوق کارگران

باشگاه خبرنگاران | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 23:00
شهردار پلدختر ضمن تشریح پروژه‌های در دستور کار شهرداری پلدختر گفت: وضعیت حقوق کارگران شهرداری به‌روز بوده که در شرایط کنونی بی‌نظیر است.
آب،شرايط،ميدان،فضاي،سبز،خدماتي،شهر،حقوق،پرداخت،شهردار،بسيج،ت ...

خلاصه خبر

شهردار پلدختر تشریح کرد؛
پرداخت حقوق کارگران شهرداری پلدختر به روز است
وی افزود: هم اکنون شهرداری پلدختر در سطح استان تنها نهادی است که دارای ماشین شستشوی مکانیزه برای تنظیف شهر و جمع آوری زباله است.
یک میلیارد تومان برای دیواره ساحلی و ۱۶۰ میلیون تومان برای کانال مسکن مهر پلدختر هزینه شد
وی به بخشی از خدمات عمرانی یک ساله شهرداری پلدختر اشاره کرد و افزود: در طول یک سال گذشته حدود یک میلیارد تومان برای دیواره ساحلی و ۱۶۰ میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی برای کانال مسکن مهر پلدختر هزینه شده است.
شهردار پلدختر گفت: این شهرداری با هدف استفاده بهینه از آب رودخانه کشکان از این آب برای آبیاری فضای سبز شهر و حتی فضای سبز ادارات استفاده می‌کند و همچنین یکسری پروژه‌های تفریحی مانند ایجاد فواره روی پل، آبشار ورودی شهر و آب نما در میدان بسیج را نیز احداث کرده است.
بهسازی میدان «بسیج» پلدختر
شهردار پلدختر گفت: شهرداری در طول یک سال گذشته ۱۵ نفر از نیرو‌های بازنشسته بخش کادر اداری و خدماتی خود را از چرخه این مجموعه کنار گذاشته و این کار منجر به ۷۰ میلیون تومان صرفه جویی شده است.