خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 12 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پروژه‌های در دست اجرای شهرداری پلدختر/ پرداخت به‎روز حقوق کارگران

باشگاه خبرنگاران | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 23:00
شهردار پلدختر ضمن تشریح پروژه‌های در دستور کار شهرداری پلدختر گفت: وضعیت حقوق کارگران شهرداری به‌روز بوده که در شرایط کنونی بی‌نظیر است.
آب،شرايط،ميدان،فضاي،سبز،خدماتي،شهر،حقوق،پرداخت،شهردار،بسيج،ت ...

خلاصه خبر

شهردار پلدختر تشریح کرد؛
پرداخت حقوق کارگران شهرداری پلدختر به روز است
وی افزود: هم اکنون شهرداری پلدختر در سطح استان تنها نهادی است که دارای ماشین شستشوی مکانیزه برای تنظیف شهر و جمع آوری زباله است.
یک میلیارد تومان برای دیواره ساحلی و ۱۶۰ میلیون تومان برای کانال مسکن مهر پلدختر هزینه شد
وی به بخشی از خدمات عمرانی یک ساله شهرداری پلدختر اشاره کرد و افزود: در طول یک سال گذشته حدود یک میلیارد تومان برای دیواره ساحلی و ۱۶۰ میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی برای کانال مسکن مهر پلدختر هزینه شده است.
شهردار پلدختر گفت: این شهرداری با هدف استفاده بهینه از آب رودخانه کشکان از این آب برای آبیاری فضای سبز شهر و حتی فضای سبز ادارات استفاده می‌کند و همچنین یکسری پروژه‌های تفریحی مانند ایجاد فواره روی پل، آبشار ورودی شهر و آب نما در میدان بسیج را نیز احداث کرده است.
بهسازی میدان «بسیج» پلدختر
شهردار پلدختر گفت: شهرداری در طول یک سال گذشته ۱۵ نفر از نیرو‌های بازنشسته بخش کادر اداری و خدماتی خود را از چرخه این مجموعه کنار گذاشته و این کار منجر به ۷۰ میلیون تومان صرفه جویی شده است.