خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848514 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سه نسخه برای فصل دوم «بانوی عمارت» نوشته شده است

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
کارگردان سریال «بانوی عمارت» گفت:سه نسخه برای فصل دوم سریال نوشته شده اما مشخص نیست که کدام یک را انتخاب کنیم.
بسازيم،پندار،ادامه،توليد،بودجه،تاريخي،واقعي،جوانمرد،مولايي،ش ...

حمیدنژاد در نشست خبری سریال «بانوی عمارت»:
به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، نشست خبری سریال «بانوی عمارت» با حضور عزیز الله حمید نژاد کارگردان، مجید مولایی تهیه کننده، مهدی آذر پندار مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه، احسان جوانمرد نویسنده، شبنم فرشاد جو، نیکی نصیریان، مریم مومن امروز چهارشنبه ۱۹ دی ماه در مرکز همایش‌ها برگزار شد.
مولایی گفت: سریال بانوی عمارت با عشق و علاقه ساخته شد به همین دلیل مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.
وی در خصوص بودجه سریال بیان کرد: در زمان ساخت سریال با تغییر مدیریت معاونت سیما مواجه شدیم که به ما گفتند سریال‌ را با بودجه کمتر پیش ببریم تا بتوانیم سریال‌های مختلف را تولید کنیم.
وی ادامه داد: بودجه «بانوی عمارت» نسبت با کار قبلی ما یعنی سریال «چرخ و فلک» حدود ۲۰ درصد کمتر بود از این رو در طول کار با مشکلاتی مواجه شدیم.اما خوشبختانه تیمی داشتیم که انگیزه های آنها برای کار مادی نبود.
دستمزدهای واقعی را دریافت نکردند و با خواندن فیلم نامه سریال را قبول کردند.
جوانمرد در خصوص فیلمنامه گفت: جرقه نوشتن سریال برای نشان دادن فرهنگ تاریخ ادبیات گذشته زده شد.
قرار نبود سریال تاریخ را روایت کند و نمی خواستیم فقط اثر سرگرم کننده ای تولید کنیم.
وی بابیان اینکه ملاحظات بسیاری برای سریال سازی وجود دارد،گفت: رویه ای را در پیش گرفتیم که فکر می کنم می تواند الگویی برای کسانی باشد که می خواهند بعدا کار تاریخی بسازند.
بطوریکه حجم اطلاعات تاریخی را که به صورت مستقیم پایین بیاوریم و روی قصه متمرکز شویم.
آذر پندار پیرامون ساخت فصل دوم سریال گفت: ما تدارک ویژه ای برای ساخت فصل دوم سریال ها به دلیل وجود ظرفیت های آن داریم همانطور که اعلام شده می توانیم فصل دوم سریال «بانوی عمارت» بسازیم از این رو در حال رایزنی برای متن و قصه خوب هستیم.
حمید نژاد پیرامون ساخت این سریال بیان کرد: علت کم کاری من این است که گزیده کار هستم چرا که باید زمینه ای فراهم شود تا دست به کار شوم و در تلویزیون هم به همین روش عمل می کنم.
فیلمنامه آقای جوانمرد کار بسیار خوبی بود و دیالوگ های جذابی داشت که باعث شد این سریال را انتخاب کنم.
وی با بیان اینکه برای ساخت فصل دوم ما باید همه جوانب را در نظر بگیریم و اگر توانستیم کار قوی تری تولید کنیم آن را بسازیم، ادامه داد: من اگر فکر کنم که کار ضعیف می شود فصل دوم آن را نمی سازم.
ساخت فصل دوم منوط به این است که مشکلات این فصل را نداشته باشیم.
حمیدنژاد گفت:ممکن بود هر لحظه سریال به سمت دیگری هدایت شود اما اجرای وفادارانه آقای حمیدنژاد باعث شد یک روایت صادقانه داشته باشیم.
وی ادامه داد:هیچ کدام از شخصیت ها جز ناصرالدین شاه، میرزا رضای کرمانی و شخصیت روسی واقعی نیستند.
اما تمام این شخصیت ها از عمومشتی تا حضرت والا، شخصیت واقعی در دوران خود داشتند.
وی افزود:سه نسخه برای فصل دوم «بانوی عمارت» نوشته شده است اما مشخص نیست که کدام یک از این ورژن ها و حتی در چه تاریخی انتخاب خواهد شد.
کارگردان سریال در خصوص ممیزی های این سریال تصریح کرد: من در چرخ و فلک با مشکلاتی مواجه شدم از این رو نگران بودم که به مشکل برنخورم و گاهی هم با هشدارهایی نسبت به حجاب و...
از طرف تهیه کننده روبرو بودم.
در پخش اشکالاتی می گرفتند اما خدا را شکر با وساطت آقای مولایی این اشکالات به حداقل می رسید.
حمیدنژاد گفت:متاسفانه وقتی سریال بیشتر دیده می شود حساسیت ها نسبت به آن بیشمار می شود این سریال هم در قسمت های آخر با حساسیت های بیشتری مواجه شد اما خوشبختانه در نهایت با مشکل خاصی مواجه نشد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848514 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.