خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1867184 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اظهاعات ŰŒÚŠŰŒ از شڊات ŘŻŮˆŮ…Ř§Ů†â€ŒŘŞŮˆÚŠŘ§Ů† دعباعه ÚŠŰŒŮŰŒŘŞ ŮˆŘŤŰŒŮ‚Ů‡â€ŒÚŻŘ°Ř§ŘąŰŒ متهم ŮŘąŘ§ŘąŰŒ

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:40
یکی از شاکیان پرونده کلاهبرداری دومان‌توکان مدعی شد که متهم فراری پرونده توانسته از طریق یک مقام مسئول وثیقه 8 میلیاردی خود را به 100 میلیون تبدیل کند و بدون اینکه ممنوع‌الخروج شود موفق به فرار از کشور شده است.
حساب،شاكي،پرداخت،رديف،اشاره،پرونده،متهم

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، یکی از شاکیان پرونده کلاهبرداری شبکه‌ای توسط شرکت سرمایه پیشروی دومان‌توکان در ابتدای دومین جلسه رسیدگی به اتهامات 5 متهم این پرونده طی اظهاراتی گفت: یکی از سرمایه‌گذاران توانسته حساب مدیران شرکت را رصد کند؛ در یکی از حسابها 90 میلیارد پول مشاهده کرده بود که بعد از آن، آن حساب خالی شد.
وی با اشاره به اینکه دومان سهند متهم ردیف اول پرونده به فرزند یکی از سرمایه‌گذاران گفته است که 270 میلیارد پول دارد و در صورت آزادی می‌تواند مطالبات را پرداخت کند، افزود: به کس دیگری گفته که پروژه‌ها پوششی است و اصل پولها در بورس‌های خارجی سرمایه‌گذاری شده است.
این شاکی با اشاره به اینکه متهم پروژه‌های نیمه‌کار‌ه‌ای مانند هتل ستاره کیش و صرافی دومان‌توکان را دارد گفت: متهم اظهار کرده است که طلب‌هایی نیز دارد که باید علیه بدهکاران اقامه دعوی کند و آنها را بستاند.
این شاکی پرونده با اشاره به حدیثی که اقرار عقلا را علیه خودشان جایز می‌شمارد به اظهار متهم ردیف اول پرونده مبنی بر اینکه توانایی پرداخت اصل و سود و خسارت سرمایه مردم را دارد اشاره کرد و افزود: انتظار داریم دادگاه این مسئله را پیگیری کند.
حقوق‌های غیرمتعارف و پورسانت‌هایی که به مشاوران پرداخت شده است را بازگرداند.
وی همچنین خواستار جلب ندا مختارزاده متهم ردیف پنجم این پرونده توسط پلیس بین‌الملل شد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1867184 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.