خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 953194 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بشار اسد: هدف تحریم‌ها تنبیه سوری‌ها برای مقاومت در برابر فشار‌های غرب است

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 05:58
رئیس‌جمهور سوریه گفت تحریم‌ها تلاش ناامیدانه غربی‌ها برای ساقط کردن دولت دمشق که از جنگ داخلی و حضور گسترده تروریست‌ها سالم بیرون آمده و تنبیه سوری‌ها به خاطر مقاومت در برابر فشار‌های غرب است.
دولت،سوريه،شورش،هدف،اسد،دمشق

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از راشا تودی، بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه در مصاحبه با این شبکه خبری اعلام کرد که تحریم‌های آمریکا و اروپا علیه دمشق فقط یک هدف را دنبال می‌کرد و آن شورش مردم علیه دولت بود تا از طریق مردم دستور کار خود را پیش ببرند.
وی افزود: «محدودیت‌های اتحادیه اروپا و آمریکا علیه سوریه در وهله اول مردم عادی سوریه را هدف گرفته بود آنقدر که مردم را به شورش علیه دولت واداشت.
اکنون غرب هر سال تحریم‌های خود را به مدت یک دهه تجدید می‌کند و هدف تازه آن‌ها تنبیه سوری‌ها به خاطر مقاومت در برابر فشار‌های آن‌ها است.»
اسد گفت: «آن‌ها انتظار داشتند مردم در مراحل مختلف علیه دولت شورش کنند، اما نتوانستند.
از تروریست‌ها حمایت کردند، اما مردم با آن‌ها همراهی نکردند و در کنار دولت خود ایستادند.
اکنون آن‌ها در رنجند و دارند هزینه می‌دهند.»
رئیس‌جمهور سوریه در ادامه تاکید کرد: «تحریم‌ها تلاش ناامیدانه غربی‌ها برای ساقط کردن دولت دمشق است که از جنگ داخلی و حضور گسترده تروریست‌ها سالم بیرون آمده است؛ تحریم‌ها محکوم به شکست هستند چرا که افکار عمومی که سال‌ها جنگ را دیده است دیگر به راحتی تغییر نخواهد کرد.»
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 953194 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.