خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 930977 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انصارالله یمن: به هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی پاسخ خواهیم داد

مهر | بین‌الملل | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 04:06
«محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن بر واکنش به هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی علیه این کشور تاکید کرد و افزود که هر نقطه از فلسطین اشغالی در تیررس ما قرار دارد.
يمن،رژيم،صهيونيستي،تجاوز،واكنش،اسرائيل،ملت،هدف

به گزارش خبرگزاری مهر، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن بر توانایی این کشور برای واکنش به هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
محمد البخیتی در گفتگو با شبکه خبری المیادین گفت: پس از آنکه توانستیم عمق عربستان سعودی را مورد هدف قرار دهیم مشکلی برای رسیدن به اراضی اشغالی نخواهیم داشت.
وی همچنین تصریح کرد که تجاوز به یمن به مصلحت عربستان و امارات نیست بلکه به سود آمریکا و اسرائیل است.
البخیتی افزود: اگر اسرائیل هرگونه تجاوز مستقیمی به یمن انجام دهد به آن واکنش نشان خواهیم داد.
شایان ذکر است که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جریان کنفرانس خبری مشترک با وزیر خزانه‌داری آمریکا، مدعی شده بود: ایران به دنبال ساخت سلاح‌های نقطه‌زن است، یعنی موشک‌هایی که بتواند هر نقطه‌ای در خاورمیانه را هدف قرار دهد.
آنها به دنبال ساخت چنین سلاح‌هایی هستند و البته همین حالا استقرار آنها در یمن را با هدف رسیدن به اسرائیل از آنجا آغاز کرده‌اند.
محمدعلی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن به ادعای رژیم صهیونیستی درباره وجود موشک های نقطه زن در یمن واکنش نشان داد.
وی اعلام کرد: ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر وجود موشکهای نقطه زن در یمن برای حمله به این رژیم به مثابه پیامی برای ادامه تجاوزات و حملات به ملت یمن است.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی حرفهای متناقض می زند زیرا گاهی می گوید که ایرانی ها موشک وارد یمن کرده اند و گاهی حرف دیگری می زند.
الحوثی تاکید کرد: این موضع گیری نتانیاهو به بیداری ملت یمن کمک می کند تا بر اطمینانش مبنی بر مشارکت حقیقی رژیم صهیونیستی در کنار ائتلاف سعودی-آمریکایی- اماراتی در جنگ علیه ملت یمن افزوده شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 930977 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.