خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 930977 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سرمربی تنیس روی میز: اردوی مشترک با مجارستان داریم/ امیدوارم انتخابات فدراسیون زود برگزار شود

ایسنا | ورزشی | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 03:13
تیم ملی تنیس روی میز در نظر دارد پیش از حضور در مسابقات تیمی قهرمانی جهان که سهمیه المپیک هم در آن توزیع می‌شود، اردویی را با مجارستان داشته باشد.
مجارستان،مسابقات،تيم،ملي،سهميه،فدراسيون،قهرماني،جهان،ايران

تیم ملی تنیس روی میز در نظر دارد پیش از حضور در مسابقات تیمی قهرمانی جهان که سهمیه المپیک هم در آن توزیع می‌شود، اردویی را با مجارستان داشته باشد.
به گزارش ایسنا، تیم ملی تنیس روی میز ایران ژانویه ۲۰۲۰ مسابقات تیمی قهرمانی جهان را پیش رو دارد که آنجا سهمیه المپیک توکیو هم توزیع می‌شود.
از این رو این مسابقات اهمیت زیادی برای تیم ایران دارد.
با توجه به اینکه فدراسیون وارد دوران سرپرستی می شود، باید دید برنامه‌های تیم ملی تا حضور در قهرمانی جهان پرتغال اجرایی می‌شود یا خیر.
جمیل لطف اله نسبی در این مورد به ایسنا گفت: ما نگرانی از این بابت نداریم و از همان ابتدای سال، برنامه‌هایی تیم ملی نهایی شد و بخاطر منافع ملی باید این برنامه‌ها اجرایی شود.
قرار است نوشاد و نیما عالمیان، امیر حسین هدایی و امین احمدیان تا چند روز دیگر در مسابقات اتریش شرکت کنند.
پس از آن اردویی داخل ایران داریم و سپس ۲۴ دی ماه به مجارستان می‌رویم و اردوی مشترکی با مجارستان خواهیم داشت و در نهایت عازم پرتغال خواهیم شد.
لطف اله نسبی در پاسخ به این پرسش که برادران عالمیان برای حضور در اردوی تهران و مجارستان مشکلی نخواهند داشت، تاکید کرد: برای مجارستان که مشکلی ندارند چون آنها درست است در لیگ فرانسه هستند اما با هم در مجارستان زندگی می کنند به این دلیل که هزینه‌ها کمتر است.
از طرفی یکی از مربیان مجارستان کمک زیادی به آنها می‌کند.
برای اردوی تهران هم تا آن موقع فکر می کنم مسابقات لیگ تعطیل شود و بتوانند به احتمال زیاد در اردو شرکت کنند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چقدر خوشبین است ایران در مسابقات تیمی قهرمانی جهان صاحب سهمیه شود، گفت: مسابقات که خیلی مشکل است اما چون تیم خوبی داریم این احتمال وجود دارد که بتوانیم سهمیه بگیریم و خوشبین هستیم.
فقط امیدوارم انتخابات فدراسیون زود برگزار شود چون زمانی که فدراسیون رییس دارد با زمانی که در دوران سرپرستی است تفاوت زیادی دارد و زمانی که فدراسیون رییس دارد احساس مسئولیت نیز بیشتر است.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 930977 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.