خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 13 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نقشه معگباع "Ů†Ř¸Ř§ŮŘŞÚ†ŰŒ" Ř¨ŘąŘ§ŰŒ تؾاحب Ř§Ů…ŮˆŘ§Ů„ زن تنها

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:40
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازداشت قاتلی خبر داد که به قصد سرقت اقدام به ارتکاب جنایت کره بود.
مادرم،97،مخفيگاه،قرار،محل،اوليه،سرقت،خانه،تحقيقات،پول،تماس،ن ...

خلاصه خبر

تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که مقتول به علت اصابت گلوله به پیشانی به قتل رسیده و طبق اظهارات دختر مقتول، کارآگاهان مطلع شدند که مقتول دارای مقدار قابل توجهی پول و طلاجات بوده که تماماً سرقت شده است.
دختر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از روز گذشته چندین نوبت با تلفن منزل و گوشی تلفن‌همراه مادرم تماس گرفتم اما او پاسخگوی تماسهای من نبود تا اینکه تصمیم گرفتم به منزل مادرم رفته و از سلامت وی اطمینان پیدا کنم اما حین ورود به خانه با جسد مادرم روبه‌رو شدم.
امید در همان تحقیقات اولیه صراحتاً به ارتکاب جنایت با انگیره سرقت اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: چند ماه پیش در فضای مجازی اقدام به انتشار آگهی برای کار در منزل کرده بودم که مقتول با من تماس گرفت، در نخستین مراجعه به منزل مقتول متوجه شدم که او به تنهایی زندگی و هر از گاهی دخترش به او سرکشی می‌کند، هر هفته یک بار به منزل مقتول رفته و امور مربوط به نظافت خانه را انجام می‌دادم و در همین مدت متوجه شدم که وی مقدار قابل توجهی طلاجات دارد.