سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

گریه سردار سلیمانی و قالیباف در آغوش یکدیگر در فراق شهید کاظمی +فیلم

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
ویدئویی از گریه و بی‌تابی سردار سلیمانی در آغوش همرزم‌اش محمدباقر قالیباف در فراق شهید احمد کاظمی را مشاهده می‌کنید.
شهيدشان،شهيد،حاج،قاليباف،سليماني،محمدباقر،شهادت،سپاه،كاظمي

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز نوزدهم دی‌ماه، یادآور روز غم‌انگیزی برای سبزپوشان سپاه اسلام است؛ ۱۳ سال پیش و در چنین روزی سردار حاج احمد کاظمی فرمانده نیروی زمینی سپاه به همراه ده تن دیگر از معاونان این نیرو و فرماندهان سپاه اسلام، در اثر سقوط هواپیما به دلیل نقص فنی به آنچه سال‌ها در پی‌ آن بودند، رسیدند و به جمع یاران صدیق شهیدشان پیوستند.
آری؛ این مردان آسمانی جز شهادت برازنده‌شان نبود؛ خوشا به سعادت این پاکان از زمین رسته که با عزت و سرافرازی به آسمان پیوستند و عاقبت به خیر شدند.
شهید کاظمی از بدو حضورش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس تا هنگام شهادت، نقش کلیدی در موفقیت‌ها و پیروزی‌ها در نبردهای نظامی و سایر پیشرفت‌های دفاعی داشت.
در این میان چه سخت و یا بهتر بگوییم چه درک‌‎نشدنی است حس سرداران به یادگار مانده از دوران دفاع مقدس همچون حاج قاسم سلیمانی و حاج محمدباقر قالیباف که شهادت همرزمان و رفقای شهیدشان، از همت و باکری و خرازی گرفته تا کاظمی و طهرانی‌مقدم را دیده‌اند و کماکان در آرزوی نوشیدن شربت گوارای شهادت برای ملحق شدن به آنان هستند.
در ادامه ویدئویی از گریه و بی‌تابی سردار سلیمانی در آغوش همرزم‌اش محمدباقر قالیباف، در فراق شهید احمد کاظمی را مشاهده می‌کنید.
در ادامه نیز ویدئویی از نقل خاطرات سرلشکر سلیمانی و محمدباقر قالیباف درباره شهید کاظمی مشاهده می‌کنید:
انتهای پیام/