خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 930977 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ایران و تحولات خلیج فارس محورهای نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا

مهر | بین‌الملل | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 02:16
وزرای خارجه اتحادیه اروپا در نشست روز دوشنبه خود در بروکسل موضوعاتی از جمله ایران و تحولات منطقه ای در خلیج فارس را مورد بررسی قرار خواهند داد.
اتحاديه،خارجه،اروپا

به گزارش خبرگزاری مهر، موضوع ایران و تحولات منطقه ای در خلیج فارس یکی از محورهای مورد بحث در نشست روز دوشنبه وزیران خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل خواهد بود.
بنا بر بیانیه اتحادیه اروپا، عملیات ترکیه در سوریه و همچنین اوضاع داخلی سه کشور افغانستان، سودان و ونزوئلا از دیگر محورهای مورد بحث در نشست وزرای خارجه این اتحادیه اعلام شده است.
نشست روز دوشنبه، نخستین نشست شورای وزیران خارجه اتحادیه اروپا پس از اعلام گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران بشمار می رود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 930977 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.