خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 930977 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کعبی: با جان و دل به فولاد کمک می‌کنم/اتفاقات خوبی خواهد افتاد

ایسنا | استان‌ها | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 02:04
مربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که می خواهم با جان و دل به تیم و جوانان باشگاه فولاد کمک کنم، گفت: فولاد شرایط خوبی دارد و اگرچه برخلاف تیم های دیگر بازیکنانی با هزینه بالا و اسم دار ندارند ولی بازیکنانی با غیرت دارد که با جان و دل بازی می کنند.
فولاد،تيم،باشگاه،بازيكناني،دل،جان،فصل

ایسنا/خوزستان مربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که می خواهم با جان و دل به تیم و جوانان باشگاه فولاد کمک کنم، گفت: فولاد شرایط خوبی دارد و اگرچه برخلاف تیم های دیگر بازیکنانی با هزینه بالا و اسم دار ندارند ولی بازیکنانی با غیرت دارد که با جان و دل بازی می کنند.
حسین کعبی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص اضافه شدن به کادرفنی فولاد، اظهارکرد: خدا را شکر می کنم به تیم و شهر سابق خودم برگشتم و در خدمت هواداران واقعی و دلسوز فولاد هستم.
آمده ام تا به باشگاه فولاد کمک کنم و می خواهم با جان و دل به این تیم و جوانان باشگاه کمک کنم.
وی بیان کرد: فولاد خانه خودم است و از همین باشگاه رشد کردم.
باعث افتخارم است که می توانم با این باشگاه و جواد نکونام، همبازی قدیمی ام همکاری می کنم.
زمانی که باشگاه به من پیشنهاد داد، با جان و دل استقبال کردم.
به نظر من فولاد لیاقت بسیاری دارد.
مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فولاد شرایط خوبی دارد و اگرچه برخلاف تیم های دیگر بازیکنانی با هزینه بالا و اسم دار ندارند ولی بازیکنانی بامعرفت و با غیرت دارد که با جان و دل بازی می کنند.
وی عنوان کرد: از ابتدای فصل بازی های فولاد را زیر نظر داشتم و وقتی در تمرینات نیز حاضر شدم، واقعا از شرایط بازیکنان لذت بردم.
امیدوارم نیم فصل اول را با یک خاطره خوب تمام کنیم و جزو پنج تیم اول باشیم و بعد خودمان را برای نیم فصل دوم آماده کنیم.
کعبی گفت: این که فولاد بتواند به سهمیه آسیایی برسد، غیر ممکن نیست.
فولاد شرایط خوبی دارد و ان شاءالله با اضافه شدن بازیکنانی در نیم فصل دوم با تصمیم آقای نکونام، اتفاقات خیلی خوبی برای تیم و باشگاه می افتد و هواداران نیز لذت خواهند برد.
وی بیان کرد: من قبلا شاهد حمایت هواداران خوزستانی بوده ام و اکنون نیز از آن ها می خواهم فولاد را حمایت و ورزشگاه را پر کنند.
فوتبال خوزستان لیاقت بسیاری دارد و باید سه چهار ملی پوش داشته باشیم.
باید به همدیگر کمک کنیم و اگر این مهم صورت بگیرد، اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 930977 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.