خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 942212 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مهابادی: بازیکنانم به خوبی از موقعیت‌ها استفاده نکردند/ 2 بازیکن کلیدی خود را نداشتیم

فارس | ورزشی | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 01:00
سرمربی فجر شهید سپاسی گفت: متاسفانه در روزی که می توانستیم برنده باشیم به تساوی رسیدیم و بازیکنانم به خوبی نتوانستند از موقعیت‌ها استفاده کنند.<br/>
بازي،تيم،زمين،فجر،داماش،مهابادي،بازيكنانم،بازيكن،فارس،دست،سپاسي…

داود مهابادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فارس بعد تساوی یک بریک تیم فوتبال فجر شهید سپاسی مقابل داماش گیلان گفت : در همین ابتدا برای آزاد خلیلی بازیکن سابق منتخب فارس که در بستر بیماری هستند آرزوی سلامتی را از خدای بزرگ دارم.
امروز همگان بازی خوب و تماشاگر پسندی از سوی هر دو تیم شاهد بودند و این بازی دو نیمه ی متفاوت داشت.
وی گفت : در نیمه دوم کاملا بازی یکطرفه و توپ زمین در اختیار ما بود تیم داماش فقط در نیمه اول روی یک تک موقعیت کرنر که به دست آورد توانست به گل برسد و بعد از این گل رو به دفاع فشرده و ضد حمله آوردند.
سرمربی فجر شهید سپاسی گفت: متاسفانه در روزی که می توانستیم پیروز میدان باشیم به تساوی رسیدیم و بازیکنانم نتوانستند از چند موقعیت خوبی که بدست آوردند به خوبی استفاده کنند و 2 امتیاز حساس خانگی را از دست دادیم.بازیکنانم باید تلاش خود را بیشتر کنند تا امتیازات خانگی را از دست ندهیم.
مهابادی گفت: البته ما در این بازی دو بازیکن تاثیر گذار بابامحمدی و ایوب کلانتری را در اختیار نداشتیم و غیبت این دو بازیکن کاملا در زمین مشهود بود و مطمئنم اگر این دو بودند ما می توانستیم پیروز میدان باشیم.
همانطور که می دانید تیم فجر روی زمین فوتبال بازی می کند اما امروز به دلیل دفاع چند لایه تیم حریف ما نتوانستیم روی زمین به خوبی بازی کنیم.
وی در مورد داوری این دیدار گفت : امروز بازیکنان داماش خیلی روی زمین می افتادند و سرعت بازی را می گرفتند و داور می توانست روی این موضوع حساسیت بیشتری داشته باشد و از طرفی روی یکی صحنه در نیمه دوم اعتقاد به پنالتی دارم که البته باید فیلم بازی را دقیق ببینم اگر در آن صحنه من اشتباه کرده باشم به تیم داوری خسته نباشید می ‌گویم.
مهابادی گفت : جا دارد از رحیمی استاندار فارس تشکر ویژه بابت دستوری که برای کمک و حل مشکلات تیم فجر صادر کردند داشته باشم همانطور که می دانید به نیم فصل داریم نزدیک می شویم و بازیکنانم مبلغی حدود 3 الی 4 ملیون بیشتر دریافتی نداشتند و کادر فنی هم ریالی دریافتی نداشته است امیدوارم این کمک‌ها زودتر جذب باشگاه شود.
وی در پایان گفت: از سردار غیاثی و بوعلی و همچنین فلاح مدیر عامل باشگاه و هواداران خونگرم شیرازی و همچنین از سیف الله پور غلام زاده مهندس رودانی و بردبار بابت حمایت‌های که از تیم دارند تشکر قدردانی می کنم.
انتهای پیام/کبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 942212 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.