خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 931254 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مرسدس بنز خودروی برقی با آلایندگی صفر می سازد

فارس | دانش و فناوری | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 00:59
شرکت خودروسازی مرسدس بنز از تولید خودروی برقی در کلاس جی با میزان آلایندگی صفر خبر داده است.
برقي،خودروي،بنز،توليد،شاسي

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از آسین ایج، در شرایطی که بسیاری از شرکت های خودروسازی به علت افزایش تهدیدات محیط زیستی به تولید اتومبیل های برقی یا کمتر آلاینده روی آورده اند، مرسدس بنز نیز برای عقب نماندن از رقبا اعلام کرده یک خودروی برقی جدید می سازد که میزان آلایندگی آن صفر است.
خودروی یادشده یک خودروی شاسی بلند خواهد بود که هنوز در مورد ویژگی های فنی آن اطلاعات چندانی در دست نیست.
بنز یک سال قبل برای اولین بار یک خودروی برقی شاسی بلند تولید کرده بود.
برای به صفر رساندن میزان آلایندگی این خودرو در آن از تعداد بیشتری استفاده می شود که البته نتیجه این امر سنگین تر شدن اتومبیل یادشده خواهد بود.
مرسدس بنز در حال برنامه ریزی برای تولید مدل های متنوعی از خودروهای برقی اسپورت و عادی نیز هست، اما هنوز در مورد آنها اطلاعات دقیقی منتشر نشده است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 931254 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.