خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 942212 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تکلیف کادر فنی ذوب‌آهن امروز مشخص می‌شود- اخبار ورزشی

تسنیم | ورزشی | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 00:59
سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد، در جلسه امروز هیئت مدیره این باشگاه تکلیف کادر فنی ذوبی‌ها مشخص خواهد شد.
باشگاه،هيئت،مديره،فوتبال،تيم،تشكر،گذشته،روز

به گزارش خبرگزاری تسنیم، احمد جمشیدى، عضو هیئت مدیره و سخنگوى باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در گفت‌وگوى کوتاهى با سایت رسمى باشگاه ذوب‌آهن، ضمن ابراز تشکر و سپاس فراوان از هواداران ذوب‌آهن که طى دو روز گذشته در پى اخبار تغییر و تحولات تیم فوتبال این باشگاه بوده‌اند، گفت: می‌بایست از این طریق از هواداران عزیزمان که با تماس‌ها و پیام‌هاى مکرر، طى دو روز گذشته از شرایط تیم فوتبال محبوب خود ابراز نگرانى کرده‌اند تشکر صمیمانه کرده و به آنها قول بدهم که هیئت مدیره و مدیریت باشگاه با تمام وجود در پى گرفتن بهترین و اصولى‌ترین تصمیم براى آینده تیم فوتبال ذوب‌آهن هستند.
وى در ادامه افزود: جا دارد که از اعضای محترم هیئت مدیره و مدیرعامل محترم باشگاه جناب آقاى دکتر محمدى که طى این دو روز وقت گذاشته و با جلسات متعدد به دنبال یک تصمیم‌گیرى عاقلانه که همه جوانب مثبت در آن در نظر گرفته شود، بوده اند نیز تشکر ویژه کنم.
سخنگوى باشگاه ذوب‌آهن اظهار کرد: همچنین از تمامى رسانه‌هاى مختلف و خبرنگاران عزیز که در جهت اطلاع‌رسانى به مردم شریف استان و کشور تماس گرفته و در این راستا کنکاش کرده‌اند، سپاسگزارم و به همه عزیزان اعلام می‌کنم که در جلسه‌اى که امروز (دوشنبه) با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه تشکیل خواهد شد، تصمیم نهایى مدیریت باشگاه ذوب‌آهن براى ادامه راه قدرتمندانه و باصلابت تیم فوتبال پرافتخار ذوب آهن اصفهان با در نظر گرفتن صرف و صلاح و البته آینده درخشان ذوب‌آهن اتخاذ شده و از تریبون سایت رسمى باشگاه، به اطلاع همگان خواهد رسید.
وی در پایان تصریح کرد: یقیناً همدلی و وحدت همه‌ی عزیزان در روزهای سخت و حساس که در گذشته هم شرایط و تجربیات به مراتب سخت‌تر و پیچیده‌تری را تجربه کرده‌اند سبب عزت و سرافرازی نام بزرگ ذوب‌آهن و اعتبار سالیان خیلی دور خواهد بود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 942212 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.