خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 930977 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بحران در رژیم اشغالگر تمامی ندارد

مشرق | بین‌الملل | دوشنبه، 20 آبان 1398 - 00:57
در ادامه بحران میان اشغالگران صهیونیست، وزیر کشاورزی این رژیم استعفا داد.
كشاورزي،آريل،استعفاي،كابينه

به گزارش مشرق به نقل از رسانه صهیونیستی جروزالم پست، «یوری آریل» وزیر کشاورزی و توسعه روستایی رژیم اشغالگر قدس امروز یکشنبه از سِمت خود استعفا داد.
بر اساس اعلام این رسانه، در نامه استعفای آریل در این خصوص آمده است: از شما برای اعتماد و همکاری جهت کار کردن تحت هدایت‌تان تشکر می کنم و امیدوارم وزیر بعدی کشاورزی به تقویت کشاورزان و کشاورزی آن ادامه دهد.
این در حالیست که استعفای مذکور می تواند نشانه دیگری از تداوم بحران در کابینه رژیم صهیونیستی باشد که با مشکل ائتلاف میان احزاب برای تشکیل کابینه مواجه است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 930977 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.