خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1850793 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ŘŻŘ§Ů†Ř´â€ŒŘ˘Ů…ŮˆŘ˛ Ř´ŰŒŘąŘ§Ř˛ŰŒ بع ا؍ع ŘŻŘąÚŻŰŒŘąŰŒ Ůˆ ؜عبه Ú†Ř§Ů‚Ůˆ Ř¨Ů‡â€ŒŮ‚ŘŞŮ„ ŘąŘłŰŒŘŻ

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:40
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس از درگیری بین چند نفر از دانش‌آموزان یک دبیرستان خبر داد که منجر به قتل یک نفر شده است.
درگير،محمدي،مقتول،تسنيم،دبيرستان،ارسنجاني،درگيري

سرهنگ کاووس محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با تأیید خبر قتل یک دانش‌آموز در این شهر اظهار داشت: بر اثر درگیری دانش‌آموزان دبیرستان شهید ارسنجانی یک دانش‌آموز بر اثر اصابت ضربه چاقو به بیمارستان منتقل شد که به‌دلیل شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست داده است.
وی گفت: این حادثه در ساعت 9 صبح امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر درگیری مقابل دبیرستان شهید ارسنجانی گزارش شد و بلافاصله مأموران به محل اعزام شدند و هر 3 دانش‌آموزی که در این درگیری مشارکت داشتند، دستگیر شدند.
محمدی افزود: علت این درگیری در دست بررسی است اما شواهد نشان می‌دهد که فرد ضارب نتوانسته خشم خود را کنترل کند و با درگیر شدن با همکلاس خود وی را به‌قتل رسانده است.
همچنین محمد کماندار مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز نیز درباره این حادثه گفت: مقتول دانش‌آموز پایه دهم رشته انسانی دبیرستان ارسنجانی بوده و قاتلان از دانش‌آموزان هنرستان‌های جوانمردی و دستغیب به‌همراه یک فرد خارج از مدرسه بودند.
وی افزود: این دانش‌آموزان پس از امتحان و با تعطیلی مدرسه بر سر موضوعی درگیر می‌شوند که متأسفانه منجر به قتل شده است.
به گزارش تسنیم مقتول با هویت ح.پ.
16ساله بود و دستگیرشدگان هم 16 و 17 ساله بودند.
انتهای پیام/ح*برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1850793 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.