خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 12 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دادستان تهعان: ŘąŘ§Ů†Ů†ŘŻŮ‡ŘŒ دانشگاه آزاد Ůˆ ŮžŰŒŮ…Ř§Ů†ÚŠŘ§Řą ŘŻŘą حاد؍ه ŘšŮ„ŮˆŮ… Ůˆ ŘŞŘ­Ů‚ŰŒŮ‚Ř§ŘŞ مقؾع شنا؎ته شدند

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:40
جعفری‌دولت‌آبادی درباره پرونده حادثه واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: راننده، دانشگاه و پیمانکار که مسئول خدمات‌رسانی در آنجا بوده است مقصر اعلام شدند، راننده فوت کرده است و از طریق بیمه، مبلغ دیه‌ها وصول می‌شود.
مصدومين،بيمه،مسئول،صادر،فوت،هيئت،اعلام،فروش،خريد،دادگاه،ارز، ...

خلاصه خبر

دادستان تهران ادامه داد: راننده، دانشگاه و پیمانکار که مسئول خدمات‌رسانی در آنجا بوده است مقصر اعلام شدند، راننده فوت کرده است و از طریق بیمه، مبلغ دیه‌ها وصول می‌شود.
دادستان تهران اضافه کرد: به بازپرس و دادستان منطقه توصیه کرده‌ایم که اگر خانواده‌ها آمادگی دارند دیه خود را بگیرند طبق مقررات دیه از طریق شرکت‌های بیمه پرداخت می‌شود.
وی با بیان اینکه پیشرفت پرونده مطلوب بوده است، گفت: ان‌شاءالله تا هفته آینده کار‌های پرونده از لحاظ قضایی تکمیل می‌شود و به‌زودی کیفرخواست صادر خواهد شد و امیدواریم پرونده به‌زودی نیز به دادگاه ارسال شود.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا پرونده شاکی خصوصی دارد گفت: خانواده‌هایی که فرزندانشان فوت شده و همچنین مصدومین، طرح شکایت کرده‌اند و پرونده شاکی خصوصی دارد.
دادستان تهران ادامه داد: تمام کسانی که در معابر خرید و فروش ارز می‌کنند دچار این گرفتاری خواهند شد بنابراین این مسائل را جدی بگیرند، حدود 45کیفرخواست در این رابطه صادر و به دادگاه ارسال شده است و در نوبت محاکمه قرار دارد.