خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

Ř¨ŘąÚŻŘ˛Ř§ŘąŰŒ Ř§ŘŽŘŞŘŞŘ§Ů…ŰŒŮ‡ "ŘŹŘ´Ů†ŮˆŘ§ŘąŮ‡ Ř§Ř¨ŮˆŘ°Řą" ŘŻŘą 24 ŘŻŰŒ

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:40
مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: در نخستین دوره جشنواره ابوذر در سال 94، کمتر از 2 هزار اثر داشتیم اما امسال 20 هزار اثر در حوزه‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است؛ اختتامیه این جشنواره 24 دی .
آينده،برگزار،مسئول،موضوعات،بسيج،ابوذر،بصيري،سازمان،رسانه،حوز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ مسعود بصیری در نشست خبری چهارمین دوره جشنواره ملی ابوذر اظهار کرد: جشنواره ابوذر علاوه بر توجه به موضوعات اصلی، یک گردهمایی برای طرح مسائل روز و دغدغه خبرنگاران محسوب می‌شود و در آن ارتباط خوانندگان و نویسندگان حوزه رسانه میسر می‌شود.
مسئول سازمان بسیج رسانه خاطرنشان کرد: در حوزه رسانه جشنواره‌ای فراگیر که همه حوزه‌های خبری را در بربگیرد وجود ندارد؛ مثل جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌سازان، خبرنگاران نیز به جشنواره‌ای نیاز دارند تا خود را محک بزنند، ما در چند سال اخیر در حوزه گردهمایی و نشست‌های خبرنگاران با رکود مواجه بوده‌ایم.
بصیری تصریح کرد: سازمان بسیج رسانه از 4 سال پیش به حوزه برگزاری این جشنواره ورود کرده و موضوعاتی مثل محرومیت‌زدایی در کشور، اقتصاد مقاومتی، معضلات صنفی خبرنگاران، حوزه‌های دفاع مقدس، مقاومت و مقابله با تروریسم را برای آن در نظر گرفته است.
وی افزود: در نخستین دوره جشنواره در سال 94، کمتر از 2 هزار اثر داشتیم اما امسال 20 هزار اثر در حوزه‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شده‌ است.
مسئول سازمان بسیج رسانه متذکر شد: جشنواره ابوذر در استان‌های مختلف به طور جداگانه برگزار شده و آثار برگزیده آن برای داوری به تهران ارسال شده‌اند.
وی اضافه کرد: دغدغه خبرنگاران نباید محدود به فرم باشد و باید موضوعات خوب نیز مورد توجه قرار گیرد، به همین دلیل موضوعات مختلفی برای جشنواره در نظر گرفته شده است.
بصیری خاطرنشان کرد: امسال در پیگیری موضوعات صنفی خبرنگاران مثل بیمه، معیشت و آینده شغلی ورود جدی خواهیم داشت و مطالب مفید دریافت‌ شده به صورت کتاب منتشر می‌شوند و بعد از جشنواره طی جلسات متعددی دغدغه‌های خبرنگاران به اطلاع مسئولان خواهد رسید.
وی افزود: در بحث حمایت از تولید داخلی، واردات و مصرف کالاهای لوکس آثار خوبی به دبیرخانه جشنواره رسیده است که در آینده به مقالاتی تبدیلی خواهند شد و در کارگروه‌هایی از خبرنگاران می‌خواهیم که آنها را به اطلاع مسئولان برسانند.
بصیری گفت: در اختتامیه این جشنواره از یک پیشکسوت عرصه خبر تقدیر خواهد شد و در نظر داریم در آینده با برگزاری نشست‌های فصلی از پیشکسوتان دیگر این حوزه نیز تقدیر کرده و از تجربیات آنها استفاده کنیم.
مسئول سازمان بسیج رسانه خاطرنشان کرد: جشنواره ابوذر در 27 ردیف مختلف برگزار می‌شود و در 59 حوزه مختلف اعطای جایزه خواهیم داشت، اختتامیه این جشنواره در 24 دی ماه ساعت 10 صبح در سالن سوره حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.