خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 15 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ŘŞŘšŘ˛ŰŒŘąŘ§ŘŞ Ř˘Ů…Ř§ŘŻÚŻŰŒ ŮˆŘąŮˆŘŻ به Ř´ŘąŘ§ŰŒŘˇ Ř§Ů‚ŘŞŘľŘ§ŘŻŰŒ ÚŠŮ†ŮˆŮ†ŰŒ عا نداشت/ معدم تمام اتفاقات ŘŽŮˆŘ¨ Ůˆ بد عا ŮžŘ§ŰŒ ما Ů…ŰŒâ€ŒŮ†ŮˆŰŒŘłŮ†ŘŻ

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:40
معاون وزیر دادگستری گفت: سازماندهی مناسب برای ورود به شرایط اقتصادی کنونی برای سازمان وجود نداشت.
جمهوري،وزير،تلاش،تاكيد،نگاه،تصريح،حاصل،عدالت،دادگستري،حكومتي ...

خلاصه خبر

انصاری تصریح کرد: این توفیقات مبتنی بر برنامه‌ریزیهای انجام شده است و آنچه اتفاق افتاده حاصل تلاش های مدیران و همکاران سازمان در سراسر کشور است و از سایر دستگاه ها نیز برای همکاری و تعاملی که داشتند بسیار سپاسگزاریم.
وی افزود: آنچه در شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی اتفاق افتاده حاصل تلاش مردم است و پایه‌های این نظام مردم هستند و می‌توانند نظام را حفظ کنند.
باید به داشتن چنین مردمی افتخار کنیم و در مسیری که قرار گرفتیم و ماموریتی که به ما محول شده، هر مساله ای که بتواند به این تقویت نگاه مردم خلل وارد کند، مکلفیم برای اصلاح و مقابله با این عوامل تلاش کنیم.
وی در ادامه با اشاره به نقش نظارت محوری و رسیدگی کنندگی سازمان به تخلفات، افزود: بخشی از کارهای نظارتی ما حق‌محوری و عدالت‌گستری است و عدالت تنها به صدور حکم نیست.
رئیس سازمان تعزیرات با بیان این مطلب که متخلفان از نام سازمان واهمه دارند، گفت: تصمیمات ما و نظارتهای ما و واهمه‌ای که متخلفان از ما دارند و اینکه مردم از ابهت یک سازمانی اطمینان حاصل میکنند، یعنی این سازمان میتواند برای مردم موثر باشد اما فراموش نکنیم که کسانی که کار سالم انجام میدهند نباید از سازمان واهمه داشته باشند.