خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1867390 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

#از_تسنیم_بپرسید: چرا کمک هزینه ازدواج و فوت به فرهنگیان پرداخت نمی‌شود؟- اخبار #از_تسنیم_بپرسید

تسنیم | برگزیده | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
فرهنگیان در بخش" #از_تسنیم_بپرسید" پیگیر پرداخت بخشی از دیون خود از جمله کمک هزینه ازدواج و فوت و مرخصی مناطق محروم هستند، در این گزارش به این سوالات آنها پاسخ داده‌ایم.
كفن،تسنيم،اعتبار،فرهنگيان،هزينه،پرداخت،ازدواج،كمك

به گزارش خبرنگار اجتماعی تسنیم، کمک هزینه کفن و دفن اموات، کمک هزینه ازدواج و دیون فرهنگیان از سال 88 تاکنون جزو سوالاتی است که بسیاری از مخاطبان خبرگزاری تسنیم در بخش #از_تسنیم_بپرسید، مطرح کرده‌اند.
در این گزارش به این موضوع پرداخته شده است که این بخش از مطالبات فرهنگیان چه زمانی پرداخت خواهد شد؟
خبرنگار تسنیم این سوالات را از معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش پیگیری کرده است.
پاسخ به این سوالات را میتوانید در زیر بخوانید:
1.
با گذشت نزدیک به دوسال هنوز کمک هزینه کفن ودفن اموات و کمک هزینه ازدواج فرهنگیان شهرستان مشکین شهر از استان اردبیل هنوز پرداخت نشده است.
به ما که جواب نمی‌دهند، خواهشمند است شما علت را جویا شوید.
پاسخ معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش: کمک هزینه ازدواج و فوت جزو اولین دستورکارهاست اما هنوز پرداخت نشده.
لیست مبالغ و اسامى تهیه شده است و منتظر ابلاغ اعتبار هستیم.
کمک هزینه ازدواج و کفن و دفن تکلیف قانون است و باید پرداخت شود البته برای پیگیری اعتبار لازم باید هر استان پیگیری کند و معمولا میانگین اعتبار مورد نیاز برای هزینه‌های کفن‌ودفن و ازدواج پیش بینی و اعلام می‌‌شود.
در این رابطه باید ادارات استان‌‌ها کارهای اداری افراد را انجام و آنها را به امور اداری معرفی کنند البته ممکن است امور اداری اعلام کند، پول ندارد که آن را به عنوان بدهی در سامانه دولت ثبت می‌کنند و در اعتبار استانی سال بعد پیش‌بینی می‌شود.
2.
من فقط می‌دونم علی‌رغم شعارهای داده شده خبری از پرداخت مطالبات ما نیست.
مرخصی مناطق محروم از سال 60 تا 80 در استان خوزستان و دیون فرهنگیان از سال 88 تاکنون پرداخت نشده است.
در بحث کمک هزینه‌ ازدواج و فوت در بالا توضیحات منعکس شد اما درباره مرخصی مناطق محروم از سال 60 تا 80، این پاسخ داده شده است:
"مرخصی مناطق محروم برای الان نیست و از سال 86 به بعد دولت این مصوبه رو لغو کرده است و استان‌ها به صورت غیر‌قانونى، خودشان آن را ایجاد کرده بودند که این قضیه غیرقانونى بوده است".
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1867390 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.