سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

هشداع ŮžŮ„ŰŒŘł تهعان به ŮˆŘ§ŘąŘŻÚŠŮ†Ů†ŘŻÚŻŘ§Ů† Ů…ŮˆŘ§ŘŻ محتعقه ŘşŰŒŘąŮ…ŘŹŘ§Ř˛

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
رئیس پلیس پایتخت گفت: با واحدهای صنفی که اقدام به نگهداری مواد محترقه کنند، برخورد قانونی می‌شود.
قرار،شهر،مرحله،مبارزه،كشف،اعتراف،فقره،رحيمي،مجرمان،رئيس،مواد ...

خلاصه خبر

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه 62 نفر از مجرمان بازداشت شده در سرقت‌های به عنف، زورگیری و گوشی‌قاپی فعالیت داشتند، گفت: این متهمان (62 نفر) به 680 فقره سرقت و زورگیری اعتراف کردند.
همچنین 34 نفر از مجرمان بازداشت شده در این طرح که در غالب 10 باند فعالیت داشتند به 175 فقره سرقت منزل، مغازه و اماکن اعتراف کردند.
69 نفر از سارقان در زمینه سرقت خودرو، موتورسیکلت و لوازم خودرو فعالیت داشتند که به 1340 فقره سرقت اعتراف کردند.
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه مکانهای تجمع سارقان به طور جدی تحت نظر پلیس قرار دارد، تصریح کرد: برای نخستین بار 31 باب قهوه‌خانه پاتوق سارقان مورد هجوم پلیس قرار گرفت و 21 نفر از سارقان داخل قهوه‌خانه‌ها بازداشت شدند که حداقل 70 دستگاه موتورسیکلت از این سارقان کشف شده است.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر افزایش سرقت و گوشی‌قاپی در محدوده چهارراه‌ ولی‌عصر، خیابان جمهوری و معابر مرکزی پایتخت، یادآور شد: با توجه به افزایش قیمت گوشی سرقت آن افزایش پیدا کرد اما اکنون سرقت تلفن همراه مهار شده ، در محدوده استحفاضی سرکلانتری ششم و هفتم پلیس پیشگیری پایتخت با جدیت بیشتری مبارزه با سارقان کیف‌قاپ دنبال می‌شود البته مردم نیز باید مسئولیت اجتماعی خود را بالا ببرند.