خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هشداع ŮžŮ„ŰŒŘł تهعان به ŮˆŘ§ŘąŘŻÚŠŮ†Ů†ŘŻÚŻŘ§Ů† Ů…ŮˆŘ§ŘŻ محتعقه ŘşŰŒŘąŮ…ŘŹŘ§Ř˛

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
رئیس پلیس پایتخت گفت: با واحدهای صنفی که اقدام به نگهداری مواد محترقه کنند، برخورد قانونی می‌شود.
قرار،شهر،مرحله،مبارزه،كشف،اعتراف،فقره،رحيمي،مجرمان،رئيس،مواد ...

خلاصه خبر

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه 62 نفر از مجرمان بازداشت شده در سرقت‌های به عنف، زورگیری و گوشی‌قاپی فعالیت داشتند، گفت: این متهمان (62 نفر) به 680 فقره سرقت و زورگیری اعتراف کردند.
همچنین 34 نفر از مجرمان بازداشت شده در این طرح که در غالب 10 باند فعالیت داشتند به 175 فقره سرقت منزل، مغازه و اماکن اعتراف کردند.
69 نفر از سارقان در زمینه سرقت خودرو، موتورسیکلت و لوازم خودرو فعالیت داشتند که به 1340 فقره سرقت اعتراف کردند.
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه مکانهای تجمع سارقان به طور جدی تحت نظر پلیس قرار دارد، تصریح کرد: برای نخستین بار 31 باب قهوه‌خانه پاتوق سارقان مورد هجوم پلیس قرار گرفت و 21 نفر از سارقان داخل قهوه‌خانه‌ها بازداشت شدند که حداقل 70 دستگاه موتورسیکلت از این سارقان کشف شده است.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر افزایش سرقت و گوشی‌قاپی در محدوده چهارراه‌ ولی‌عصر، خیابان جمهوری و معابر مرکزی پایتخت، یادآور شد: با توجه به افزایش قیمت گوشی سرقت آن افزایش پیدا کرد اما اکنون سرقت تلفن همراه مهار شده ، در محدوده استحفاضی سرکلانتری ششم و هفتم پلیس پیشگیری پایتخت با جدیت بیشتری مبارزه با سارقان کیف‌قاپ دنبال می‌شود البته مردم نیز باید مسئولیت اجتماعی خود را بالا ببرند.