سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

اؚدام چند Ů†ŰŒŘąŮˆŰŒ م؏عم ŘŻŘą Ů‚ŮˆŮ‡â€ŒŮ‚ŘśŘ§ŰŒŰŒŮ‡/ دستگاه Ů‚ŘśŘ§ŰŒŰŒ از استقلال ڊامل فاؾله داعد

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
سخنگوی قوه‌قضاییه درباره قاطعیت در برخورد با تخلف و جرایم مسئولان گفت: معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر، نماینده و حتی افرادی از خود قوه‌قضاییه بوده‌اند که محاکمه شده‌اند. ما از اول انقلاب تا به امروز از داخل قوه‌قضاییه چند نفر را اعدام کردیم.
غلامحسين،كودتا،جوري،كشور،دست،ادامه،نظام،جنگ،تلاش،امنيت،معاون ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، قسمت هفتاد و یکم از برنامه "بدون توقف" به تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد و سردبیری ابراهیم جلالیان دیشب سه شنبه 18 دی ماه ساعت 19:20 به روی آنتن شبکه سه سیما رفت و حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه به عنوان کارشناس، در این برنامه در خصوص عملکرد 40 ساله قوه قضاییه گفت: یکی از خدمات این نظام و قوه قضاییه این بود که دست همه مفسدین را کوتاه کرد و همه اموال آنها را به نفع مردم مصادره کرد.
در تمام انقلابهایی که در دنیا اتفاق میافتد در همان اوایل انقلاب بدون محاکمه و بدون رسیدگی کارهایی اتفاق می افتد اما در جمهوری اسلامی ملاحظه می کنید که از همان اول هم نگاه به این بود که اموالی که غصب شده باید به بیت‌المال و مردم برگردد و هم در عین حال محاکمات طبق قانون و شرع صورت گرفت.
محسنی‌اژه‌ای ادامه داد: در 31 شهریور 59 یک جنگ تمام عیار خارجی نظامی بر کشور تحمیل شد و از سمتی دیگر عوامل دشمن با اسامی مختلف از جمله منافقین همراه با جنگ نظامی بیرونی در داخل کشور دست به اسلحه بردند و امنیت و اموال مردم را در معرض خطر قرار دادند.