سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اؚدام چند Ů†ŰŒŘąŮˆŰŒ م؏عم ŘŻŘą Ů‚ŮˆŮ‡â€ŒŮ‚ŘśŘ§ŰŒŰŒŮ‡/ دستگاه Ů‚ŘśŘ§ŰŒŰŒ از استقلال ڊامل فاؾله داعد

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
سخنگوی قوه‌قضاییه درباره قاطعیت در برخورد با تخلف و جرایم مسئولان گفت: معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر، نماینده و حتی افرادی از خود قوه‌قضاییه بوده‌اند که محاکمه شده‌اند. ما از اول انقلاب تا به امروز از داخل قوه‌قضاییه چند نفر را اعدام کردیم.
غلامحسين،كودتا،جوري،كشور،دست،ادامه،نظام،جنگ،تلاش،امنيت،معاون ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، قسمت هفتاد و یکم از برنامه "بدون توقف" به تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد و سردبیری ابراهیم جلالیان دیشب سه شنبه 18 دی ماه ساعت 19:20 به روی آنتن شبکه سه سیما رفت و حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه به عنوان کارشناس، در این برنامه در خصوص عملکرد 40 ساله قوه قضاییه گفت: یکی از خدمات این نظام و قوه قضاییه این بود که دست همه مفسدین را کوتاه کرد و همه اموال آنها را به نفع مردم مصادره کرد.
در تمام انقلابهایی که در دنیا اتفاق میافتد در همان اوایل انقلاب بدون محاکمه و بدون رسیدگی کارهایی اتفاق می افتد اما در جمهوری اسلامی ملاحظه می کنید که از همان اول هم نگاه به این بود که اموالی که غصب شده باید به بیت‌المال و مردم برگردد و هم در عین حال محاکمات طبق قانون و شرع صورت گرفت.
محسنی‌اژه‌ای ادامه داد: در 31 شهریور 59 یک جنگ تمام عیار خارجی نظامی بر کشور تحمیل شد و از سمتی دیگر عوامل دشمن با اسامی مختلف از جمله منافقین همراه با جنگ نظامی بیرونی در داخل کشور دست به اسلحه بردند و امنیت و اموال مردم را در معرض خطر قرار دادند.