خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1862452 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خبرهای امنیتی، سیاسی و اقتصادی از حاشیه جلسه هیئت دولت- اخبار سیاسی

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
در این گزارش اخبار جلسه امروز هیئت دولت را می‌خوانید.
جوانان،اسماعيل،استاني،حياط،پاستور،جلسه،خبرنگاران،واكنش،هيئت،دولت

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، هیئت دولت امروز (19 دی) به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور تشکیل جلسه داد.
در این گزارش مصوبات هیئت دولت و سخنان رئیس‌جمهور و اعضای کابینه را می‌خوانید:
** حذف چهار صفر از پول ملی تائیری بر تورم دارد؟
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در حیاط پاستور و در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره حذف چهار صفر از پول ملی گفت: بعضی گفته‌اند این کار تاثیری بر تورم ندارد؛ ما این را می‌دانیم.
این کار برای تسهیل است و کار ظاهری و اسمی است.
** واکنش آذری جهرمی به یک ویدیوی شکنجه
وزیر ارتباطات نیز به حیاط پاستور آمد و در جمع خبرنگاران در واکنش به انتشار ویدیو شکنجه یک دختر گفت: برایم بسیار ناراحت کننده بود و واقعا از شان و منزلت ایرانی این قبیل کارها به دور است.
در حاشیه جلسه
** واکنش به حمله لفظی کی‌روش به برانکو
مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران به موضوعاتی از جمله حضور بانوان در ورزشگاه‌ها پرداخت و در واکنش به حمله لفظی کی‌روش به برانکو گفت: در این شرایط بهتر است همه حامی تیم ملی باشیم.
** "اشتغال جوانان و تامین معیشت مردم دو اولویت اصلی ماست"
حجت‌الاسلام روحانی در جلسه هیئت دولت دو وظیفه مهم دولت و مسئولین دولتی را در شرایط امروز جامعه مورد اشاره قرار داد و گفت: امروز هر کدام از ما در هر بخشی که کار و تلاش می‌کنیم دو وظیفه مهم اشتغال جوانان و معیشت مردم را برعهده داریم.
مشروح سخنان رئیس‌جمهور را اینجا بخوانید
** واعظی:‌ دولت حق دارد از اسماعیل بخشی شکایت کند
رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور در حیاط پاستور درباره ادعای اسماعیل بخشی گفت: در جلسه هیئت دولت قرار شد این حق برای وزارت اطلاعات و نظام در نظر گرفته شود که از اسماعیل بخشی شکایت شود و قوه قضاییه نیز بررسی می‌کند.
** امیری از موافقت دولت با استانی شدن انتخابات خبر داد
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به خبرنگاران درباره طرح استانی شدن انتخابات گفت: در دولت به صورت مفصل درباره طرح استانی شدن انتخابات مجلس بحث کرده‌ایم و بعد از رای گیری، دولت با این طرح موافقت کرده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1862452 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.