خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848309 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

گزارش گریفیتس از روند اجرای توافق استکهلم درباره الحدیده- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
نماینده ویژه سازمان ملل از پایبندی طرف‌های درگیر در یمن به آتش‌بس خبر داد.
بشردوستانه،يمني،لوكوك،سازمان،ملل،يمن

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از اسپوتنیک، مارتین گریفیتس نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن گفت که شهر تعز دچار ویرانی گسترده شده است و کمک‌های بشردوستانه باید وارد این شهر شود.
وی طی گزارشی از روند اجرای توافق استکهلم به شورای امنیت گفت: دو طرف درگیر در یمن تا حد زیادی به آتش بس پایبند بودند و پیشرفتی در روند اجرای توافق سوئد درباره الحدیده حاصل شده است.
نماینده ویژه سازمان ملل در عین حال گفت: ما از ثبت برخی موارد نقض آتش بس در الحدیده متاسفیم.
از سوی دیگر "مارک لوکوک" هماهنگ کننده بشردوستانه سازمان ملل در امور انسان دوستانه طی سخنانی در نشست شورای امنیت گفت: به کارگیری کودکان در جنگ یمن طی سال گذشته بیست و پنج درصد بیشتر شده است.
وی افزود: پیشرفت حاصل شده در روند سیاسی هیچ کودک گرسنه ای را سیر نمی کند و امدادرسانی فوری به یمن نیازمند اعتباری در حدود چهار و نیم میلیارد دلار است.
لوکوک اظهار داشت: 10 میلیون یمنی در شرف گرسنگی هستند و بیش از سه میلیون یمنی نیز از شهرهای خود مهاجرت کرده اند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848309 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.