خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1872011 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ازدواج مایه آرامش و کمال هر انسانی است

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اشاره به روش های دستیابی به آرامش،‌اردواج را یکی از مهم ترین این عوامل دانست.
نمايندگي،آيات،بردار،خداوند،صالحي،آرامش،ازدواج،محبت،مودت

الا بذکر الله تطمئن القلوب» بهترین راه رسیدن به آرامش یاد خداوند است چرا که یاد خدا منشأ آرامش و سکون برای همه انسان‌ها است.
علل وجود مودت بین زوجین
وی در ادامه با اشاره به برخی از آیات قرآن کریم بیان کرد: خداوند رابطه محبت‌آمیزی که بین زن و شوهر به وجود می‌آید به مودت تعبیر کرده است، علاقه‌ای که قبل از ازدواج بین همسران وجود دارد محبت است، ولی بعد از ازدواج این محبت تبدیل به مودت می‌شود که تفاوت‌های بسیاری با محبت دارد.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1872011 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.