خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 929058 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

درخواست ترکیه از جامعه جهانی درباره تروریست‌های داعش

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 02:27
آنکارا اعلام کرد در مواجه با تروریست‌های داعش در شمال سوریه نیازمند کمک‌های جامعه جهانی هستیم.
آنكارا،عناصر،نيازمند،خارجه

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی وزارت خارجه ترکیه، آنکارا اعلام کرد در مواجه با تروریست‌های داعش در شمال سوریه نیازمند کمک‌های جامعه جهانی هستیم.
بر این اساس، وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: آنکارا مسئولیت بازداشت عناصر و زندانیان داعش را بر عهده می‌گیرد، اما در این زمینه نیازمند کمک‌های جامعه جهانی و کشور‌هایی که این تروریست‌ها ملیت آنجا را دارند هستیم.
در ادامه این بیانیه آمده است: ما آماده همکاری با کشور‌ها و سازمان‌های بین المللی برای کمک به بازپروری همسران و کودکان عناصر تروریستی هستیم.
راه حل اصلی برای این موضوع بازگردان تروریست‌های داعش به کشور‌های مبدا برای محاکمه است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 929058 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.