خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 794948 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بلامانع بودن فعالیت پزشکان در ساختمان مسکونی/ ارسال لایحه تجاری‌سازی مطب پزشکان به هیئت دولت

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 01:00
مولایی گفت: بر اساس رای دیوان عالی کشور، پزشکان، وکلا و مهندسان می‌توانند در ساختمان مسکونی فعالیت کنند.
مطب،مسكوني،ساختمان،پزشكي

بیشتر بخوانید:
جواد مولایی عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی کشور در گفت‌وگو با خبرنگاربا اشاره به تاسیس مطب در ساختمان مسکونی اظهار کرد: لایحه تجاری‌سازی مطب از طریق قوه قضائیه به هیئت دولت ارسال شده و در حال حاضر به مجلس فرستاده نشده است.او ادامه داد: در حال حاضر منع قانونی در خصوص راه‌اندزای مطب در ساختمان مسکونی وجود ندارد و از نظر سازمان نظام پزشکی این مسئله بلامانع است.مولایی تاکید کرد: لایحه تجاری‌سازی مطب پزشکان به این معنی است که مطب نباید در ساختمان‌های مسکونی تاسیس شود بلکه باید در ساختمان‌های تجاری راه‌اندزای شود و این لایحه یک بار در سال گذشته به وسیله شورای عالی استان‌ها مطرح شده بود که نمایندگان مجلس و جامعه پزشکی با این موضوع مخالفت کرده بودند.عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی کشور گفت: اگر در یک ساختمان اکثریت واحد‌ها پزشک باشند، راه‌اندازی مطب بلامانع است، اما اگر در یک ساختمان اکثر واحد‌ها مسکونی باشد و واحد‌های اندکی پزشک باشند در صورت نبود مشکلی، پزشکان می‌توانند به کار خود ادامه دهند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 794948 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.