خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 794971 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تصاویری از حضور رهبر انقلاب در منزل چهار خانواده‌ی شهید شهر بجنورد در سال ۹۱

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 00:56
پستی را که صفحه اینستاگرام ریحانه، از صفحات وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب به مناسبت سالروز حضور ایشان در منزل چهار خانواده‌ شهید شهر بجنورد منتشر کرده را مشاهده می‎کنید.
منزل،انقلاب،بجنورد،سالروز،مناسبت،روزي

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، خوشا به سعادت شهیدان راه حق که به وصال معبود خویش رسیدند و در محضر خداوند متعال صاحب روزی هستند؛ عاقبتی که مؤمنان غبطه آن را می‎‌خورند و همواره از حضرت حق می‌خواهند تا شهادت روزی آنان نیز بشود.
بیشتر بخوانید: به پدران خود افتخار کنید + تصویر
در ادامه پستی را که صفحه اینستاگرام ریحانه، از صفحات وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب به مناسبت سالروز حضور ایشان در منزل چهار خانواده‌ی شهید شهر بجنورد منتشر کرده را مشاهده می‎کنید.
"بزرگترین توفیق‌ها
‌رهبر انقلاب در منزل خانواده‌ی شهدا در جریان سفر به خراسان شمالی:
«یکی از بزرگترین سعادت‌ها و توفیق‌های انسان این است که پدر و مادر از او راضی باشند و بدانید این در دنیای شما هم اثر دارد.» ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
‌به مناسبت سالروز حضور رهبر انقلاب در منزل چهار خانواده‌ی شهید شهر بجنورد"

انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 794971 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.