خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 794948 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مشکل ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی باید رفع شود

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 00:40
زنجان-معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان گفت: مشکل ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی در استان زنجان باید با برنامه ریزی مناسب رفع شود.
آموزان،دانش،استثنايي،توجه،تحصيل،استانداري

به گزارش خبرنگار مهر، خدابخش مرادی نافچی شامگاه شنبه در جلسه مناسب سازی فضای شهری برای معلولان در محل استانداری زنجان، بر لزوم توجه به تعلیم و تربیت دانش آموزان استثنایی تاکید کرد و گفت: باید ارگان های ذی ربط زیر ساخت و بستر لازم برای تحصیل این دانش آموزان را فراهم کنند.
وی با بیان اینکه باید با ساز و کار هایی از تولد کودکان استثنایی پیشگیری شود، اظهار کرد: بایدبهزیستی براین امر مهم توجه کند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه باید به فضای تعلیم و تربیت دانش آموزان استثنایی توجه ویژه شود، گفت: دانش آموزان استثنایی مشکل ایاب و ذهاب دارند، بنابراین باید دستگاههای اجرایی کمک کنند تا این دانش آموزان از تحصیل باز نمانند.
مرادی نافچی ابراز کرد: کمک به تحصیل این دانش آموزان توان مالی و استقلال آنها در آینده را به دنبال دارد، بنابراین این مهم بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: توجه به مناسب سازی فضای شهری باعث می شود معلولان و دانش آموزان استثنایی با خیال راحت به تحصیل ادامه بدهند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان ابراز کرد: باید مشکلات وضع موجود جا به جایی دانش آموزان استثنایی مورد توجه قرار گیرد و با رویکردی وارد عرصه شد که وضعیت جا به جایی این دانش آموزان بهتر از گذشته شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 794948 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.