خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 929058 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

درخواست مجدد ایران برای میزبانی مسابقات کانوپولوی آسیا

فارس | ورزشی | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 00:30
کنفدراسیون قایقرانی آسیا اعلام کرد ایران برای میزبانی مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیا باید دوباره درخواست بدهد.
آسيا،مسابقات،برگزار

به گزارش خبرگزاری فارس، نوزدهمین دوره رقابت‌های کانوپولوی قهرمانی آسیا قرار بود مردادماه امسال در تهران برگزار شود اما کنفدراسیون آسیا با ارسال نامه‌ای از لغو این مسابقات خبر داد.
کشورهای جنوب شرق آسیا اعلام کرده بودند به دلیل تمرکز روی مسابقات کسب سهمیه المپیک نمی‌توانند در این رقابت‌ها به میزبانی ایران شرکت کنند.
علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی ایران در این خصوص با رئیس و دبیرکل کنفدراسیون آسیا جلسه‌ای برگزار کرد که مقامات بین‌المللی اعلام کرده‌اند ایران برای میزبانی باید دوباره درخواست خود را اعلام کند.
احتمالا این مسابقات در سال 2020 برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/سبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 929058 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.