خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 929199 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۱۰ هزار زائر پاکستانی اربعین وارد کشور شدند

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 00:28
زاهدان - دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان گفت: از صبح شنبه تا حوالی عصر حدود ۱۰ هزار زائر پاکستانی اربعین حسینی از طریق پایانه مرزی «میرجاوه» وارد کشور شدند.
بلوچستان،سيستان،مردمي،ستاد،اربعين

رضا بختیاری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: خدمات ستاد مردمی استقبال سیستان و بلوچستان از ۱۳ مهرماه به تمامی زائران پاکستانی اربعین حسینی که از طریق پایانه مرزی «میرجاوه» وارد کشور شده اند، ارائه شده است.
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان افزود: از همین روز از صبح شنبه تا حوالی عصر حدود ۱۰ هزار زائر حسینی از کشور پاکستان وارد استان شدند و روند ورود این زوار عزیز همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال حدود ۱۰۰ هزار زائر پاکستانی از طریق سیستان و بلوچستان وارد کشور شده و عازم کربلا شوند، تصریح کرد: ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان که از روز ۱۳ مهر آغاز به کار کرده همچنان فعال و آماده پذیرایی از این زائران گرامی است.
بختیاری با اشاره به اینکه خوشبختانه با کمک مردم و مسئولان شرایط مناسب برای پذیرایی و اسکان این زائران عزیز فراهم شده است، تصریح کرد: تمام خدمات و برنامه‌ریزی‌های این ستاد با کمک مردم ولایت مدار استان و همین‌طور به‌صورت خودجوش و مردمی در حال انجام و پیگیری است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 929199 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.