خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 942212 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مشکلات حمل و نقل زائران تا حدود زبادی رفع شده است

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 00:16
شریعتی گفت: با اعزام اتوبوس‌هایی که به آن سوی مرز عراق انجام دادیم، مشکلات حمل و نقل و جا به جایی زوار تا حدود زیادی رفع شده است.
چذابه،استاندار،خوزستان،مرز

استاندار خوزستان:
به گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان گفت: تردد در تمام محور‌های منتهی به شلمچه و چذابه در حال انجام است و موکب‌ها نیز آماده خدمت گذاری و پذیرایی و استقبال از زائران هستند.
او تاکید کرد: با اعزام اتوبوس‌هایی که به آن سوی مرز عراق انجام دادیم، مشکلات حمل و نقل و جا به جایی زوار تا حدود زیادی رفع شده است و اعزام زائران در هردو مرز به صورت روان در حال انجام است.
استاندار خوزستان بیان کرد: امکان اسکان زوار هم در خود مواکب در مرز‌های شلمچه و چذابه و هم در دو شهر خرمشهر و بستان که در نزدیکی مرز چذابه است، وجود دارد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 942212 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.