خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 794948 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی ۲۱ مهرماه

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 00:07
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی کشور که صبح امروز ۲۱ مهر در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود، مشاهده می‌کنید.
اقتصادي،مهرماه،مهمترين،اقتصاد،توليد،ايران

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مهمترین تیتر‌های روزنامه‌های اقتصادی امروز یکشنبه ۲۱ مهرماه به بیان مسائلی همچون دور زدن قانون به نام مسافر، بدهی خارجی ایران ۶.۵ درصد کاهش یافت، شمارش معکوس برای توقف تولید خودروهای قدیمی، بررسی حساب های بانکی مشکوک، می پردازد.
همچنین ارزیابی وزیر از آینده قیمت مسکن، قیچی دولبه حذف یارانه ها، تیک آف تدپیکس، سایه تردید بر اقتصاد، رویکردهای کلان بودجه ۹۹، تولید مشترک خودروی سنگین ایران و آذربایجان، از جمله مهمترین اخبار اقتصادی امروز به شمار می رود.
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی ۲۱ مهرماه به شرح زیر است:
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 794948 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.