خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 942207 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

گفت‌و‌گوی تلفنی پمپئو با مقامات استرالیا درباره عملیات نظامی ترکیه در سوریه

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 21 مهر 1398 - 00:07
وزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌و‌گوی تلفنی با نخست‌وزیر و وزیر خارجه استرالیا تحولات اخیر در شمال شرق سوریه را بررسی کرد.
وزير،تلفني،خارجه

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌و‌گوی تلفنی با با «اسکات موریسون» نخست وزیر و «ماریز پین» وزیر خارجه استرالیا، تحولات روز‌های اخیر در شمال شرق سوریه را بررسی کرد.
در این تماس‌های تلفنی درباره عملیات نظامی ترکیه و تروریست‌های وابسته به این کشور -موسوم به ارتش آزاد- علیه نیرو‌های کُرد و پیامد‌های آن بر منطقه ابراز نگرانی شد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 942207 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.