خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 928661 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برپایی موکب شهدای نیروی انتظامی در همه پایانه‌های مرزی

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | شنبه، 20 مهر 1398 - 23:50
سردار رمضان شعبانی گفت: موکب الحسین شهدای نیروی انتظامی در همه پایانه‌های مرزی در دو عرصه خدمات فرهنگی و پذیرایی از زائران امام حسین (ع) فعالیت می‌کند.
انتظامي،نيروي،سياسي،عقيدتي،مرزي،مرز

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی مطرح کرد؛
به گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار رمضان شعبانی، معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی افتخار این را دارد که در این روز‌ها اوج مجاهدت، جان فشانی و فداکاری خودش را در پایانه‌های مرزی برای برقراری امنیت و ارائه خدمات گوناگون به زوار الحسین (ع) انجام دهد.
او إظهار کرد: نیروی انتظامی در کنار همه خدمات گوناگون یکی از خدمات برجسته‌ای که امسال ارائه می‌دهد برپایی موکب الحسین شهدای نیروی انتظامی در همه پایانه‌های مرزی است که در دو عرصه خدمات فرهنگی و پذیرایی از زائران امام حسین (ع) فعالیت می‌کند.
معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: موکب ویژه‌ای از طرف نیروی انتظامی در کربلا برپاست که روزانه حداقل ۵ هزار نفر از زائران امام حسین (ع) را پذیرایی می‌کند.
او افزود: همچنین در همه پایانه‌های مرزی از جمله مرز دوغارون که ۵۰ هزار شیعه افغانستان وارد ایران می‌شوند و مرز میرجاوه که ۱۰۰ هزار شیعه از مرز پاکستان وارد می‌شوند، با نذورات کارکنان و خانواده‌های آن‌ها و نذورات امت حزب الله تمام این خدمات مردمی انجام می‌شود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 928661 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.