خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پاسخ مجدد واعظی به اصلاح‌طلبان: با تندروها در 92 و 96 ائتلاف نداشتیم

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره انتقاد اصلاح طلبان از وی گفت: نمی‌شود از یک طرف به دولت انتقاد کنند و از طرفی بخواهند در دولت باشند.
92،دولت،طلب،انتقاد،اصلاح

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور صبح امروز درباره انتقاد اصلاح طلبان از وی، گفت: من یکبار بیشتر در مورد مسأله اصلاح طلبان صحبت نکردم و آن هم این بود که ما با همه گروه‌های معتدل صحبت می‌کنیم، از سال 92 روابطمان خوب بوده اما با گروه‌های تند اصولگرا و اصلاح طلب نه در 92 و نه 96 ائتلاف نداشته‌ایم.
وی افزود: با گروه‌های اصلاح طلب هم در سال 92 و هم در سال 96 همکاری بسیاری داشتیم الان هم با گروه‌های مختلف اصلاح طلب روابط خوبی داریم، اما با گروه‌های تند چه اصلاح طلب و چه اصولگرا رابطه نزدیک آن چنانی نداریم و با آنها ائتلافی نداشتیم، اما برخی در رابطه با صحبت‌های من نسبت به گروه‌های تندرو جواب می‌دهند که آنها باید خودشان را اصلاح کنند.
رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه برخی هستند که صحبت‌های من را نخوانده‌اند و بر اساس توئیت کسی دیگر موضع‌گیری می‌کنند، تصریح کرد: برخی از آنها افرادی هستند که به دنبال مطرح کردن خودشان هستند.
توصیه می‌کنم به دنبال اختلاف نباشند، ما به دنبال وحدت و همکاری هستیم.
واعظی افزود: به ضرر خودشان است که این مسائل را مطرح می‌کنند.
نمی‌شود از یک طرف به دولت انتقاد کنند و از طرفی بخواهند در دولت باشند؛ باید تکلیف خود را مشخص کنند.
از دوستان آنها در استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و معاونت وزرا حضور دارند.
وقتی به دولت انتقاد می‌کنند یعنی به همفکران خود انتقاد می‌کنند.
آنها باید تکلیف خود را روشن کنند.
نمی‌شود هم در دولت باشند و هم انتقاد کنند.
انتهای پیام/