خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1454976 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توصیه مرجع تقلید عراق به زوار اربعین: از جنگ نرم دشمن غافل نشویم

فارس | بین‌الملل | پنجشنبه، 18 مهر 1398 - 00:13
یکی از مراجع تقلید عراق در آستانه مراسم اربعین امام حسین (ع) بر ضرورت هوشیاری مسلمان در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام تأکید کرد و گفت که رسالت حسینی ماندگار است.
يعقوبي،امام،دشمنان،حسين،روز،زوار،مبلغان،شيعيان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، آیت‌الله شیخ «محمد یعقوبی»، از مراجع تقلید شیعیان عراق رسالت‌ امام حسین (ع) را برای همیشه ماندگار خواند و گفت که مخاطب این رسالت همه نسل‌ها است.
شیخ یعقوبی که در بین طلبه‌ها و مبلغان حوزه علمیه قبل از آغاز تبلیغات آن‌ها در بین موکب‌های حسینی سخنرانی می‌کرد، گفت: «ماندگاری مسئله امام حسین (ع) و گسترش و تبدیل آن به مسئله‌ای انسانی جهانی یکی از بارزترین تجلی‌های تحقق وعده پیروزی نهایی مسلمان است».
وی اظهار داشت که قدرت و تأثیرگذاری رسالت امام سوم شیعیان به رغم تلاش‌های گسترده‌ای که طاغوت‌ها در طول تاریخ برای خاموش کردن شعله‌های این نور الهی داشته‌اند، روز به روز بیشتر می‌شود.
آیت‌الله یعقوبی همچنین در باره طرح‌ها و نقشه‌ها و امکانات مادی دشمنان اسلام هشدار داد و گفت که نباید از این امکانات و توطئه‌ها غافل بود ولیکن همه این‌ها در برابر ایمان و آگاهی و قدرت عقیده و اراده مسلمانان ضعیف و ناچیز هستند.
وی به شگرد دشمنان اسلام برای مقابله با این دین آسمانی اشاره کرد و گفت که دشمنان دیگر به جنگ رو در رو و نظامی اکتفا نمی‌کنند بلکه به سمت جنگ نرم روی آورده‌اند تا از طریق آن آموزه‌های دین را تحریف کرده، در احکام آن اختلال ایجاد کرده و آن را به مراسم صوری فاقد مضمون تبدیل کند.
آیت‌الله یعقوبی در پایان تلاش‌های همه خادمان زوار امام حسین (ع) را که شب و روز خدمت می‌کنند، ستود و بر اهمیت مبلغان در آگاهی دادن به زوار و ارشاد آن‌ها تأکید کرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1454976 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.