خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1851089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هشدار "عون" درباره پیامدهای تهدیدات تل‌آویو- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
رئیس‌جمهور لبنان درباره پیامدهای تهدیدات رژیم صهیونیستی هشدار داد.
تسنيم،خبرگزاري،صلح،نخواهد_شد،لبنان

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان، میشل عون رئیس‌جمهور لبنان امروز چهارشنبه ضمن انتقاد شدید از طرح موسوم به معامله قرن برای حل مسئله فلسطین تاکید کرد که تهدیدات اسرائیل علیه منطقه و راه حل‌های مبهم به جنگ‌های جدید و کوچاندن اجباری و پاکسازی نژادی منجر خواهد شد.
وی طی سخنانی در جمع سفرا و اعضای نمایندگی‌های دیپلماتیک در لبنان گفت: تا زمانی که قراردادها به ضرر آواره ای باشد که از سرزمینش اخراج و هویتش سلب شده، صلح برقرار نخواهد شد.
رئیس‌جمهور لبنان گفت: صلح با هدف قرار دادن حقوق مشروع ملت‌ها و تغییر نقشه جغرافیایی و اجتماعی کشورها و نژاد پرستی محقق نخواهد شد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1851089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.