خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848309 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

طرح وزارت ورزش و جوانان برای عوارض خروج از کشور تیم‌های ورزشی- اخبار ورزشی

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
امیررضا خادم از پیشنهاد مسئولان وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی برای کاهش عوارض خروج از کشور تیم‌های ورزشی صحبت کرد.
جوانان،پيشنهاد،وزارت،ورزش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیررضا خادم از پیشنهاد و طرح وزارت ورزش و جوانان به مجلس برای تخفیف 80 درصدی عوارض خروج از کشور تیم‌های ورزشی خبر داد.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در گفت‌و‌گو با رادیو ورزش از پیشنهاد مسئولان وزارت ورزش به مجلس شورای اسلامی صحبت کرد تا در صورت موافقت نمایندگان، این موضوع در صحن علنی مطرح و در صورت رأی آوردن از سال آینده تبدیل به قانون و اجرایی شود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848309 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.